Stars vs. Paparazzi – pokonaj wścibskich paparazzi!

Każdy z was zapewne będąc dzieckiem, gdzieś głęboko marzył, by zostać prawdziwą gwiazdą. Wiadomo sława, paparazzi, dużo pieniędzy, ochrona, mnóstwo imprez, wygód i wiele innych. Każdy chciałby mieć takie życie. Jednak wygodne i wspaniałe życie, to nie wszystko. Bowiem musicie również zdawać sobie sprawę, że na każdym rogu na taka gwiazdę czekają paparazzi. Zatem czas wypowiedzieć im wojnę. Wszystkiego tego właśnie dokonacie w tej grze.

 

Gra polega na odnalezieniu odpowiednich ochroniarzy. Może zostać nim każdy wasz fan. Od zwykłego, chudego nastolatka, aż po prawdziwego goryla czy staruszka. To oni mają pomóc wam chronić was od natrętnych paparazzi i ich zlikwidować. Mamy wiele dostępnych narzędzi do tej czynności, od zupełnie prostych narzędzi, aż po rękawice bokserskie, czy nawet miotacze ognia. Do przejścia mamy aż 64 poziomy. Do wyboru 12 fanów gotowych stać się waszymi ochroniarzami. Natomiast wcielić możecie się w aktora, piosenkarza czy też gwiazdę sportu. Sterowanie jest naprawdę proste. Wystarczy wybrać odpowiednie opcję i klikać w odpowiednim czasie, w dany punkt na ekranie waszego telefonu. Zatem z obsługą poradzi sobie każdy. Oczywiście takie podstawowe opcje jak wyłączenie dźwięku również są w zasięgu naszej ręki.

 

Grafika jest naprawdę przyjemna dla oczu, a u muzyka odpowiada. Jak na swoje standardy, to gra jest naprawdę warta polecenia. W szczególności jeśli chcecie zabić czas, gdzieś w poczekalni, gdzie wieje nudą. Dlatego nie pozostaje nic innego, jak tylko ściągnąć ją i zacząć grać.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button