Little Things® Forever – znajdź wszystkie elementy w układance!

Naprawdę wiele osób w dzisiejszych czasach uwielbia łamigłówki. Dzięki postępowi technicznemu mamy wiele możliwości oraz wiele opcji i różnych łamigłówek. Począwszy od zwykłych krzyżówek, po sudoku, sejfy, czy też odnajdowanie różnic i małych elementów. Wszystko zależy co kto lubi. Osobiście uwielbiam odnajdowanie różnych elementów. I ostatnio właśnie natknęłam się na dość ciekawą grę. A mianowicie jest nią Little Things Forever.

Gra ta oferuje nam wiele poziomów, a także dość wymaga od nas dość sporo myślenia. Ponieważ mamy tutaj tysiące rzeczy do odnalezienia. Listy rzeczy, które musimy znaleźć są generowane losowo, dlatego też gra nigdy się nie znudzi. Mamy również tutaj aż 101 elementów układanek do zebrania oraz dziewięć układanek do rozwiązania. Zabawa jest gwarantowana dla całej rodziny. Dlatego naprawdę warto. Bardzo często jest tak, że wieczory są długie, a na dworze jest ciemno i zimno, dlatego możemy się nudzić. Jednak dzięki tej grze nuda naprawdę odejdzie w siną dal, a zabawa pochłonie nas bez reszty. Sterowanie również nie wymaga jakichś wielkich wysiłków, bowiem wystarczy nacisnąć w odpowiednim miejscu na ekran. I tak należy postępować do momentu gdy zdecydujemy, że czas na odpoczynek od naszego smartfona lub po prostu przejdziemy wszystkie poziomy. Przy czym nic nie stoi na przeszkodzie, aby grę zacząć od nowa, ponieważ otrzymamy nowe wyzwania.

 

Jeśli chodzi o grafikę i dźwięk, to naprawdę dobrze się one komponują,  także jest doskonała jakość. Wszystko działa bez zarzutów, dlatego naprawdę polecam.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button