Traffic Wonder – dopilnuj, by samochody bezpiecznie dojechały do celu

W sieci w ostatnim czasie pojawia się sporo gier mobilnych, w których należy kierować ruchem na wirtualnej ulicy. W tego typu produkcjach najczęściej liczy się przede wszystkim refleks, ale na szczęście zdarzają się również gry, w których wykazać się trzeba umiejętnością planowania i przewidywania różnych sytuacji. Do jednej z nich zaliczyć można z całą pewnością „bohaterkę” tego wpisu – aplikację Traffic Wonder.

Zasady opisywanej przez nas gry są w miarę proste. W Traffic Wonder zadanie gracza polega na doprowadzeniu kolorowych samochodów do miejsc odpowiadających barwom ich lakierów. Oczywiście, wyznaczanie trasy tylko dla jednego pojazdu nie byłoby żadnym wyczynem, dlatego też w produkcji YoAmbulante przyjdzie nam czasem w jednym poziomie używać trzech, czterech, a czasem i pięciu samochodzików (a niekiedy i jeszcze więcej ;))

Jak się większość z Was z pewnością domyśliła, przy zaznaczaniu dróg, po której poruszać ma się dany pojazd, musimy być bardzo ostrożni. Nie możemy bowiem doprowadzić do sytuacji, że w tym samym momencie na jednym odcinku drogi spotkają się minimum dwa pojazdy. Taka sytuacja jest jednoznaczna z kolizją i zakończeniem poziomu z negatywnym skutkiem.

Jeżeli spodziewacie się po grze z tego wpisu jakichś efektownych stłuczek, to musimy Was zmartwić – w Traffic Wonder w ogóle nie pomyślano o stworzeniu animacji wypadków, tak więc wielbiciele efektów specjalnych nie znajdą raczej w tej aplikacji niczego, co by przykuło ich uwagę.

Niemniej jednak sam pomysł na rozgrywkę, a także jej oprawa graficzna zasługują na pochwałę, dlatego zdecydowanie warto zainteresować się produkcją ekipy YoAmbulante. Szczególnie, że oferuje ona blisko 75 poziomów, a więc jej przejście spokojnie zajmie Wam kilka długich godzin (o ile będziecie starali się kombinować, a nie naciskać na ekran tam, gdzie popadnie).

Do atutów gry Traffic Wonder nie można również nie zaliczyć faktu, że jej autorzy udostępnili ją w Google Play nieodpłatnie. Tak więc można ją sobie przetestować, a później zdecydować, czy warto, by zabierała miejsce w urządzeniu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button