Total War zadebiutowało w AppStore

Nieco ponad miesiąc temu informowaliśmy Was o tym, że SEGA zapowiedziała wypuszczenie na rynek mobilnej wersji kultowej gry Total War. Wczoraj natomiast miała miejsce już oficjalna premiera tej znanej na całym świecie produkcji strategicznej. Niestety, niektórych z Was zapewne odstraszy cena, jaką trzeba zapłacić za pobranie Total War Battles: Shogun. W AppStore za najmłodsze, smartfonowe dziecko firmy SEGA zapłacić trzeba bowiem prawie 7 dolarów!

Mimo że w sieci plotki dotyczące pojawienia się mobilnego Total War można było przeczytać już w ubiegłym roku, SEGA dopiero w marcu postanowiła potwierdzić, że pracuje nad wypuszczeniem na rynek smartfonowy swojego kultowego tytułu, jakim bez wątpienia można uznać opisywaną w tym wpisie grę.

Wówczas jeszcze nikt nie wiedział jednak dokładnie, kiedy Total War znajdzie się w ofercie AppStore i Google Play. Wczoraj na szczęście skończyło się wyczekiwanie – przynajmniej dla „iOS-owców” – gdyż znana na całym świecie strategia obsadzona w Japonii nareszcie pojawiła się w sieci.

Mobilna edycja Total War oferuje graczowi dwa tryby gry: Single Player i Multiplayer. Jeśli chodzi o pierwszą opcję, to składa się ona z aż 27 misji, które potrafią zapewnić rozrywkę na przynajmniej kilka długich godzin. Zupełnie inaczej sprawa wygląda w trybie dla kilku osób, gdyż tutaj możemy grać ze znajomymi aż do znudzenia.

Kilka słów w tym wpisie na pewno należy poświęcić również oprawie graficznej zastosowanej w najnowszej aplikacji od SEGA. A wszystko dlatego, że Total War – jak zapewniają jego twórcy – wykorzystuje w pełni wszystkie możliwości ekranu Retina, co powinno ucieszyć wszystkich posiadaczy nowego iPada.

Niestety, jak to zwykle bywa w AppStore, dobra, a zarazem nowa, gra kosztuje. Inaczej nie mogło być z Total War, za który należy zapłacić dokładnie $6.99.

Wkrótce TW dostępny ma być także dla Androidowców.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button