Heineken Star Player – coś dla wielbicieli futbolu

Piwo Heineken kojarzone jest przez kibiców piłkarskich przede wszystkim jako sponsor Ligi Mistrzów. Nic dziwnego, w końcu już od kilku lat jego banery reklamowe można znaleźć na największych stadionach świata. W dzisiejszym wpisie chcieliśmy przedstawić naszym Czytelnikom bardzo ciekawą aplikację mobilną Heineken Star Player, dzięki której nie tylko można śledzić na bieżąco to, co dzieje się na boiskach europejskich pucharów, lecz również rywalizować ze znajomymi o tytuł największego futbolowego eksperta.

Aby w pełni korzystać z opcji oferowanych przez opisywany w tym wpisie program potrzebny jest jedynie dostęp do internetu oraz sprawny telewizor. Sam pomysł na Heineken Star Player jest bardzo dobry, a do tego nieskomplikowany, dzięki czemu już po chwili można rozpocząć zabawę.

Jakie są zasady gry stworzonej przez znanego producenta piwa? Najlepiej wyjaśnić to na przykładzie. Wyobraźcie sobie, że oglądacie mecz Manchesteru United z FC Barceloną (tak, posłużyliśmy się meczem wyświetlonym na screenie), trzymając jednocześnie telefon w ręce i typując, czy w ciągu najbliższych 30 sekund, na przykład, padnie bramka. Jeżeli Wam się powiedzie, otrzymacie zasłużone punkty. Brzmi ciekawie? Oczywiście, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę, że możemy rywalizować ze znajomymi posiadającymi aplikację.

To, co szczególnie powinno spodobać się fanom piłki nożnej w aplikacji Heineken Star Player, to fakt, iż kontroluje ona na bieżąco sytuację na danym boisku, dzięki czemu, na przykład, podczas rzutu karnego możemy wytypować czy bramkarz obroni, czy też piłkarzowi uda się strzelić gola.

Mimo że za same punkty Heineken póki co nie przewidział żadnych nagród, uważamy, że program Star Player to świetna propozycja dla wszystkich fanów piłki nożnej, którzy szukają sposobu na urozmaicenie czasu spędzonego przed telewizorem w każdy piłkarski wtorek i środę.

Heineken Star Play można pobrać za darmo z AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button