Państwa Miasta – odgrzewany kotlet, ale jaki smaczny!

Mimo tego, że popularna gra ,,papierowa” Państwa Miasta najlepiej spisywała się w szkolnych zeszytach, to zdecydowanie warto dać szansę również aplikacji mobilnej. Polscy twórcy – Tombaky – postanowili postawić na stare i dobre rozwiązanie i zaprezentowali Państwa Miasta użytkownikom Androida.

unnamed

W Państwa Miasta możemy grać samodzielnie, bądź ze znajomymi przy pomocy połączenia ze swoim kontem Google. Aplikacja zawiera wiele kategorii: państwa, miasta, rośliny, zwierzęta, imiona męskie, imiona żeńskie itp. By móc grać z przyjaciółmi, należy koniecznie wybrać te same zakładki, bo w przeciwnym razie nic z tego nie będzie.

Ćwicząc samemu – na tej funkcji zależało mi najbardziej, decydujemy się na jeden ze zbiorów wspomnianych kategorii, bądź losujemy je specjalną ikonką. Naszym oczom ukazuje się tabelka z 6 różnymi hasłami. Nad nią pojawia się literka na jaką musimy wpisywać słowa oraz czas pozostały nam jeszcze do ukończenia zadania.

feqfwe

Gra składa się z pięciu rund. Maksymalnie jedna tura składająca się z pięciu rund trwa około 10 minut. Im szybsi jesteśmy, tym lepiej – szczególnie podczas gry ze znajomymi :)

Z pewnością bardziej będzie opłacać się rywalizacja z prawdziwym rywalem. Gra pojedyncza to opcja treningowa. Największe problemy sprawia dotykowy ekran, który nie sprzyja wpisywaniu haseł w szybkim tempie.

ewg

Jeżeli brakuje Wam gier logicznych typowo pochodzących z Waszego dzieciństwa, koniecznie pobierzcie opisywaną aplikację. Jest świetna, ładnie wykonana i bez szczególnych utrudnień. Wszystko jest jasne i klarowne, dzięki czemu szybko można rozpocząć swoją przygodę :)

Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button