Catapult King – uratuj księżniczkę, używając katapulty

Firma Apple – jak co tydzień – obniżyła do zera cenę wybranej przez siebie gry. Tym razem w ramach akcji App of the Week przeceniona została produkcja Catapult King. Jeżeli do tej pory nie mieliście do czynienia ze wspomnianym produktem popularnego studia Chillingo, zachęcamy Was do przeczytania naszego wpisu, w którym omówimy najważniejsze cechy gry.

Fabuła opisywanej w tym wpisie gry nie jest w żaden sposób oryginalna. Pewnego dnia zostaje porwana piękna księżniczka, a gracz musi zrobić wszystko, by ją uratować. Na szczęście, rozgrywka w Catapult King jest już naprawdę wyjątkowa i powinna przypaść do gustu nawet najbardziej wybrednym graczom.

Najogólniej mówiąc, w produkcji studia Chillingo dostajemy do dyspozycji wirtualną katapultę, która ma posłużyć nam do niszczenia konkretnych obiektów wroga. Machina wojenna jest niezwykle czuła, dlatego trzeba przy jej używaniu wykazać się niezwykłą precyzją, by ukończyć konkretny poziom i zacząć zabierać się za następny. A w sumie trochę ich jest, bo aż 64, co zapewnia rozrywkę na sporą ilość wolnego czasu.

Oczywiście, jak przystało na nowoczesną grę, w Catapult King możemy korzystać nie tylko z typowo średniowiecznych broni. Programiści z Chillingo urozmaicili rozgrywkę także i o pewne magiczne elementy, które pomagają w efektowniejszy i efektywniejszy zarazem sposób rozprawiać się z porywaczami córki króla.

Nie może w tym wpisie zabraknąć też wzmianki o grafice. Jak widzicie na screenach, opisywana przez nas gra wyposażona została w naprawdę ładnie prezentującą się, trójwymiarową oprawę graficzną. Nie najgorzej w niej jest też z efektami dźwiękowymi. Piszemy jednak o produkcie Chillingo, a więc wizualnych fajerwerków można było się spodziewać.

Catapult King obecnie jest do pobrania z AppStore zupełnie za darmo. Promocja jednak wkrótce się kończy i za grę znów będzie trzeba płacić. Jeżeli więc jeszcze nie macie tej produkcji, warto się w nią wyposażyć.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button