Major Mayhem – świetna trójwymiarowa strzelanka

Jesteś fanem różnego rodzaju strzelanek i szukasz jakiejś produkcji, która będzie w stanie wciągnąć Cię na naprawdę długi czas? Jeżeli tak, to bardzo dobrze trafiłeś. Właśnie w tym wpisie przedstawimy bowiem naszym Czytelnikom Major Mayhem, trójwymiarową produkcję studia Adult Swim Games zabijającą największego wroga człowieka – nudę.

Głównym bohaterem gry z tego wpisu jest żołnierz Mayhem, który zostaje wysłany na wojnę. Żeby było ciekawiej, mężczyzna nie trafia na front, by – jak w większości produkcji – ocalić świat, ale przede wszystkim po to, by uratować swoją ukochaną, porwaną przez niezwykle niebezpiecznych ludzi.

W mobilnym produkcie ekipy Adult Swim Games do przejścia jest blisko 45 poziomów. Każdy z nich nie rozgrywa się, niestety, w innej scenerii, ale za to zaskakuje nas ciekawymi wrogami, takimi jak, na przykład, członkowie mafii czy sprytni i bezwzględni ninja. Oczywiście, w grze, jako gracze, mamy nie tylko zadanie przejść wszystkie levele, lecz także wykonywać zadania poboczne (różnego rodzaju osiągnięcia). Tych jest około stu, tak więc nad nudę narzekać raczej nie powinniście.

Jak w każdej strzelance, także i w Major Mayhem istnieje możliwość ulepszania uzbrojenia głównego bohatera. Za wszystkie nowe przedmioty płaci się monetami zebranymi w grze. Nie zabrakło też, rzecz jasna, mikropłatności, dzięki którym możemy w szybki sposób doładować sobie konto wirtualną walutą i siać zniszczenie bez potrzeby szukania po plansz jakichkolwiek monet.

Jeśli chodzi o sterowanie, to w opisywanej przez nas produkcji zostało ono rozwiązane w bardzo dobry sposób. Wrogów niszczymy bowiem, dotykając ekranu w odpowiednich miejscach, co powinno spodobać się zarówno posiadaczom smartfonów, jak i tabletów.

Słowa uznania w kierunku twórców Major Mayhem należą się także za stworzoną przez nich oprawę graficzną. Wygląda ona naprawdę bardzo dobrze i robi wrażenie nie tylko na niewiele wymagających graczach.

Samą grę od Adult Swim Games można pobrać z Google Play i AppStore za darmo. W trakcie wirtualnej przygody można natomiast skorzystać ze wspomnianych przez nas wcześniej mikropłatności.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button