Zakopane Dla Ciebie – idealna aplikacja na wakacje w górach

Niektórzy z naszych Czytelników są już zapewne po wakacjach, natomiast inni dopiero się na nie wybierają. Jeżeli Ty należysz do grona tych drugich osób, a do tego Twoim wakacyjnym celem jest Zakopane, to z całą pewnością powinna zainteresować Cię aplikacja opisywana w tym wpisie, którą w Google Play można znaleźć pod nazwą „Zakopane Dla Ciebie” .

„Zakopane Dla Ciebie” jest swego rodzaju mobilnym niezbędnikiem dla nowoczesnych turystów. W programie przygotowanym przez znany portal internetowy dla miłośników gór znaleźć można każdą informację, jakiej najczęściej poszukują osoby przebywające na wakacjach w Zakopanem i jego najbliższych okolicach.

Główne menu aplikacji z tego wpisu pozwala nam znaleźć informacje dotyczące, między innymi, hoteli i restauracji. Co ciekawe, miejsca noclegowe w programie podzielone zostały na kilka kategorii (camping, apartamenty, domki góralskie itp.), dzięki czemu każdy może znaleźć coś idealnego dla siebie i swojej rodziny.

Oprócz wspomnianych wyżej zakładek, ZdC („Zakopane Dla Ciebie”) umożliwia nam znalezienie bankomatu w naszej okolicy, miejsca, w którym można zobaczyć dobry film, a także znaleźć telefony do lekarzy specjalistów.  Oczywiście, w programie nie mogło też zabraknąć informacji na temat typowo rekreacyjnych obiektów w Zakopanem.

Dla tych, co nie lubią długo szukać interesujących ich opcji, przygotowano wyszukiwarkę. W programie dostępna jest też funkcja umożliwiająca – za pomocą GPS-a – doprowadzenie użytkownika do konkretnego, wybranego przez niego, miejsca.

Ciekawym pomysłem jest też dział TOPR, w którym za pomocą jednego przycisku możemy wezwać pomoc Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na koniec warto jeszcze dodać, że aplikacja z tego wpisu posiada wbudowany w sobie skaner kodów QR, które towarzyszą turystom w Zakopanem niemal na każdym kroku.

„Zakopane Dla Ciebie” do pobrania jest obecnie jedynie z Google Play. Wkrótce jednak pojawić ma się także wersja na urządzenia firmy Apple.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button