The Dark Knight Rises – Batman w wersji mobilnej

Wraz z premierą kinową filmu The Dark Knight Rises w Google Play i AppStore miała miejsce premiera gry z Batmanem w roli głównej. Żeby było jeszcze ciekawiej, za ową produkcją stoi nie byle kto, lecz sam Gameloft. Jesteście ciekawi jak francuskim twórcom wszyła kolejna aplikacja? W takim razie zapraszamy Was do lektury tego wpisu.

Filmik zapowiadający mobilną grę z Człowiekiem Nietoperzem pojawił się w sieci już jakiś czas temu. Rozgrywka w nim przedstawiania nie wyglądała rewelacyjnie. Dużo lepiej prezentowała się natomiast oprawa graficzna. Mimo że wiele osób sądziło, iż Gameloft wyda typową grę reklamującą film, The Dark Knight Rises okazał się być naprawdę świetnym tytułem wartym wydania sporych pieniędzy.

W opisywanej przez nas produkcji gracz wciela się w postać Batmana, co raczej dla nikogo nie jest niespodzianką. W sumie w grze do przejścia jest kilkanaście dość ciężkich misji. Co ciekawe, poza wspomnianymi zadaniami głównymi, grając w aplikację od Gameloftu można wykonywać drobniejsze polecenia. Pojawiają się one, gdy postanowimy nieco odpocząć od standardowej rozgrywki i trochę „pospacerować” sobie w Gotham City, w którym aż roi się od drobnych przestępców.

Misje, misjami, ale i tak największe wrażenie w The Dark Knight Rises zdaje się na wszystkich robić oprawa graficzna aplikacji. Trójwymiarowe miasto i postaci stworzone przez Francuzów prezentują się w grze wyśmienicie szczególnie na ekranach lepszych tabletów. Zresztą, co tu dużo mówić – wystarczy zobaczyć screeny czy też obejrzeć filmik, by stwierdzić, że opisywana tutaj aplikacja nie została stworzona przez amatorów, prawda? ;)

Niestety, mobilnej gry od Batmana nie można sobie pobrać z Google Play i AppStore za stosunkowo małe pieniądze. Użytkownicy sprzętu działającego zarówno na systemie Android, jak i iOS mogą bowiem nową produkcję Gameloftu kupić za trochę ponad 20 złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button