Star Girl – stwórz własną gwiazdę i pomóż jej dotrzeć na szczyt!

Star GirlGier dla dużych chłopców oraz takich, które zainteresują obie płci na Androidzie, nie brakuje. Jednak gier typowo dla dziewczyn mamy wbrew pozorom także pod dostatkiem. Dlatego drogie dziewczyny, jeśli szukacie czegoś fajnego, to naprawdę polecam wam grę Star Girl.

 

Gra Star Girl to aplikacja, w której wcielamy się w całkowicie początkującego celebrytę, który zaczyna budować swoją karierę jako super gwiazda, jednak po drodze czeka na nas dużo wyśmienitej zabawy. Oczywiście wśród gwiazd zdecydowanie najważniejszy jest wygląd, który wbrew pozorom zajmuje trochę czasu. Oczywiście wszystko zależy od tego w czym chcecie wykreować waszego bohatera, czy będzie to piosenkarz czy model, to musicie dopilnować, aby dumnie kroczył przez świat, rozwijając swoją karierę. Jeśli będziecie ciężko pracować, to być może znajdziecie się nawet na okładkach najpopularniejszych czasopism. Najważniejsze będzie tutaj pierwsze wrażenie. Każda gwiazda potrzebuje także aktywnego życia społecznego, dlatego należy spędzać czas ze swoimi znajomymi, umawiać się na randki oraz odpowiednio ubierać naszą przyszłą gwiazdę. W grze do naszej dyspozycji mamy: naprawdę szeroką gamę modnych ubrań oraz akcesoriów, różne opcje kariery – piosenkarka, aktorka, modelka, należy zarabiać na wypełnianiu różnych zadań i wyzwań, a także odtwarzać zabawne filmiki, aby zarobić jeszcze więcej pieniędzy, za które kupić można różnego rodzaju ubrania.

Jeżeli chodzi o grafikę, to z pewnością was tutaj zaskoczy, bowiem jest naprawdę realistyczna, estetycznie wykonana i cieszy oko. Muzyka jest również odpowiednio dobrana, jest żywa, dzięki czemu znacznie lepiej się gra i czas upłynie wam szybciej.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button