Epic Battle Dude – gotowy na rycerską przygodę?

Znudziły Ci się gry, w których porwaną, piękną królową stara się bohatersko uratować dzielny rycerz wyposażony w średniowieczne bronie? Nie? W takim razie – bez dwóch zdań – na Twoim urządzeniu z Androidem znaleźć się powinna produkcja zatytułowana Epic Battle Dude.

Tak, jak wspomnieliśmy na samym początku, gra Epic Battle Dude opiera się na podobnym schemacie, co bardzo duża ilość produkcji z Google Play. Mamy  tutaj więc do czynienia z porwaną przez złych ludzi królową, którą – wcielając się w postać dobrze władającego bronią rycerza – musimy  uratować i tym samym zdobyć uznanie w jej oczach. Fabuła, faktycznie, może brzmieć niezbyt zachęcająco. Naszym zdaniem jednak warto bliżej przyjrzeć się najnowszemu tworowi studia HandyGames. Dlaczego? O tym za chwilę.

W Epic Battle Dude sterujemy rozgniewanym rycerzem, który rozwalając wszystko, co się wokół niego porusza, chce uwolnić swoją ukochaną. Do dyspozycji mamy w grze dokładnie 50 poziomów, w których spotkać można najróżniejszych przeciwników. Na życie naszego bohatera polują, między innymi, szkieletory, cyklopy oraz panowie na latających dywanach. Spora ilość rywali sprawia, że gra szybko się nie nudzi i ma się ochotę przejść ją od początku do końca.

Jak przystało na hack 'n’ slasha, w produkcji HandyGames możemy kupować sterowanej przez nas postaci ulepszenia w postaci nowego wyposażenia. Przyznać trzeba, że autorzy gry w tej kwestii odwalili kawał dobrej roboty, gdyż elementów ekwipunku jest całkiem sporo, co jest z pewnością dobrą wiadomością dla bardziej wymagających graczy.

Opisywany mobilny produkt naszych zachodnich sąsiadów został również wyposażony w ładnie prezentującą się, trójwymiarową oprawę graficzną. Nie najgorzej jest w niej również z efektami dźwiękowymi, choć – trzeba przyznać – że potrafią one dość szybko się znudzić.

Epic Battle Dude pobrać można z Google Play zupełnie za darmo. Kto powinien ją zainstalować na swoim smartfonie? Przede wszystkim miłośnicy średniowiecznych legend o dzielnych rycerzach i niezwykle pięknych królewnach.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button