AndroidAplikacje na AndroidaDarmowe

PizzaPortal – dla miłośników włoskiej kuchni i nie tylko

Serwis internetowy PizzaPortal.pl opublikował kilka dni temu w Google Play swoją mobilną aplikację na Androida. Jeżeli ciekawi jesteście, co takiego ona oferuje, zachęcamy Was do zapoznania się z treścią tego wpisu.

PizzaPortal – wbrew temu, na co może wskazywać tytuł – jest programem przygotowanym nie tylko z myślą o miłośnikach kuchni włoskiej. Poza pizzeriami można znaleźć w nim także lokale z innymi przysmakami, na przykład, tymi z kuchni orientalnej. Z całą pewnością więc aplikacja ta zainteresuje smakosza różnego rodzaju dań, a nie tylko lazanii czy ravioli.

Opisywany program umożliwia swoim użytkownikom zamawianie posiłków do domu z blisko 1600 restauracji. Warto dodać, że baza  obejmuje nie tylko lokale z największych polskich miast, tak więc znajdą w niej coś dla siebie również mieszkańcy mniejszych miejscowości.

Korzystanie z mobilnej wersji PizzaPortal jest bardzo proste. Na samym początku jesteśmy poproszeni o podanie swojego adresu. Gdy już przejdziemy przez ten prosty krok, otrzymujemy możliwość zapoznania się z ofertami wszystkich lokali współpracujących z programem, a zarazem dowożących dania do miejsca, w którym mieszkamy.

W zakładce każdej z restauracji możemy przeglądać menu (wszystko, co się w nim znajduje, czyli nie tylko dania główne, lecz także napoje, przystawki itp.), a także przeczytać nieco więcej informacji na temat wybranego przez nas lokalu, to jest zobaczyć w którym dokładnie miejscu się znajduje i do której jest otwarty w konkretny dzień.

Oczywiście, z poziomu programu istnieje możliwość dodawania pozycji do wirtualnego koszyka, a następnie zamawiania ich. Dzięki temu nie trzeba wykonywać telefonów do restauracji. Jest to niezwykle wygodne i przydatne w sytuacji, gdy nie mamy już pieniędzy na koncie operatora.

PizzaPortal w wersji mobilnej znaleźć można w Google Play. Program jest całkowicie darmowy. Jeżeli więc często zamawiacie jedzenie do domu, to zdecydowanie powinniście się nim zainteresować.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close