PizzaPortal – dla miłośników włoskiej kuchni i nie tylko

Serwis internetowy PizzaPortal.pl opublikował kilka dni temu w Google Play swoją mobilną aplikację na Androida. Jeżeli ciekawi jesteście, co takiego ona oferuje, zachęcamy Was do zapoznania się z treścią tego wpisu.

PizzaPortal – wbrew temu, na co może wskazywać tytuł – jest programem przygotowanym nie tylko z myślą o miłośnikach kuchni włoskiej. Poza pizzeriami można znaleźć w nim także lokale z innymi przysmakami, na przykład, tymi z kuchni orientalnej. Z całą pewnością więc aplikacja ta zainteresuje smakosza różnego rodzaju dań, a nie tylko lazanii czy ravioli.

Opisywany program umożliwia swoim użytkownikom zamawianie posiłków do domu z blisko 1600 restauracji. Warto dodać, że baza  obejmuje nie tylko lokale z największych polskich miast, tak więc znajdą w niej coś dla siebie również mieszkańcy mniejszych miejscowości.

Korzystanie z mobilnej wersji PizzaPortal jest bardzo proste. Na samym początku jesteśmy poproszeni o podanie swojego adresu. Gdy już przejdziemy przez ten prosty krok, otrzymujemy możliwość zapoznania się z ofertami wszystkich lokali współpracujących z programem, a zarazem dowożących dania do miejsca, w którym mieszkamy.

W zakładce każdej z restauracji możemy przeglądać menu (wszystko, co się w nim znajduje, czyli nie tylko dania główne, lecz także napoje, przystawki itp.), a także przeczytać nieco więcej informacji na temat wybranego przez nas lokalu, to jest zobaczyć w którym dokładnie miejscu się znajduje i do której jest otwarty w konkretny dzień.

Oczywiście, z poziomu programu istnieje możliwość dodawania pozycji do wirtualnego koszyka, a następnie zamawiania ich. Dzięki temu nie trzeba wykonywać telefonów do restauracji. Jest to niezwykle wygodne i przydatne w sytuacji, gdy nie mamy już pieniędzy na koncie operatora.

PizzaPortal w wersji mobilnej znaleźć można w Google Play. Program jest całkowicie darmowy. Jeżeli więc często zamawiacie jedzenie do domu, to zdecydowanie powinniście się nim zainteresować.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button