Top Eleven – Menadżer Piłkarski – stwórz swoją drużynę i się nią zajmij!

Fanów piłki nożnej na całym świecie są miliony. Każdy prawdziwy kibic oczywiście nie ominie żadnego meczu. Jednak nie tylko mężczyźni są kibicami, bowiem coraz więcej kobiet również można spotkać na trybunach. Każdy z was ma zapewne swoją ulubioną drużynę, której kibicuje i nawet gdy przegrywa, dzielnie trzyma jej stronę. Wielu z was zapewne marzy o tym, aby zostać trenerem i stworzyć własną, najlepszą na świecie drużynę piłki nożnej. Dlatego dzisiaj możecie sobie na to pozwolić z Top Eleven – Menażerem Piłkarskim.

 

Top Eleven – Menadżer Piłkarski to aplikacja, w której wcielacie się w menadżera klubu piłkarskiego. Waszym zadaniem będzie tutaj zarówno kupowanie jak i sprzedawanie piłkarzy, a także zarządzanie treningami waszej drużyny. Jednak to nie wszystko. Bowiem będziecie musieli również ustalić ceny biletów oraz wynagrodzenie dla poszczególnych piłkarzy. Trzeba także podpisać umowę ze sponsorami, ustalić skład wyjściowy drużyny oraz taktykę, a także musimy postarać się aby wygrać ligę. Gra jest naprawdę fajnie zbudowana pod kątem multiplayer. Możemy bowiem grać ze znajomymi z facebooka, użytkownikami iphoneów, a także wszystkimi którzy grają przez oficjalną stronę. Mecze rozgrywane są praktycznie codziennie więc zabawa jest cały czas. Jedynym minusem może być tutaj fakt, iż bez kupienia tokenów ciężko jest kupić dobrego piłkarza. Za to wytrenowanie swoich nie powinno stanowić wielkiego problemu.

 

Grafika zadowoli każdego na pewno, muzyka również jest ciekawa. Dlatego też każdy kto posiada tę grę na swoim telefonie będzie zadowolony i spędzi nad tą grą wiele godzin swojego wolnego czasu.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button