Call of mini – zombies – zabij jak największą ilość zombie!

Osób, które uwielbiają grać w gry komputerowe nie brakuje. Oczywiście tutaj podobnie jak w filmie mamy również wiele gatunków gier. Jednymi z popularniejszych są strzelanki. Każdy z was, który lubi gry wojenne z pewnością kojarzy taką grę jak Call of Duty. Fanów tej gry nie brakuje. Dziś jednak nie o tę grę chodzi. Jednak o coś podobnego, tylko zamiast żołnierzy mamy zombie. Motyw zombie jest naprawdę bardzo popularny i o dziwo się nie nudzi. Dlatego też gra Call of mini – zombies powinna się wam spodobać.

Call of mini – zombies to potwory zombie, które mają kwadratowe głowy i są naprawdę małymi ludzikami. Jednak nie przypadkiem kojarzą się wam z pewnością z grą w której kopie się pod ziemią i buduje. Gra ta jest typową rozgrywką, gdzie wszystko się rozwala. Naszym zadaniem jest tutaj zabicie jak największych ilości zombie. Widok krwi i urwanych kończyn jest tutaj na porządku dziennym. Nie bądźcie więc zaskoczeni gdy pierwsze co zobaczycie w sklepie to arsenał broni od pił łańcuchowych aż po wyrzutnie RPG. Zanim zaczniecie jednak pobierać grę to jeszcze kilka słów o samych trybach gry. Do wyboru mamy tutaj kampanię, gdzie próbujemy przeżyć dzień po dniu, dalej jest co-op czyli multiplayer, gdzie możemy połączyć siły przeciwko zombie z innymi graczami, a także arena czyli każdy na każdego. Gra robi naprawdę dobre wrażenie.

Grafika jest tutaj miła dla oka, a same efekty specjalne pozwolą wam wczuć się w jakiegoś herosa, który musi zabić wszystkie żywe trupy. Do samej muzyki również nie ma tutaj większych zastrzeżeń.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button