Battle Monkeys – pomóż małpce przetrwać w stadzie!

Czy byliście kiedyś w zoo? Zapewne tak. Zatem każdy z was przyzna, że jednymi z najśmieszniejszych zwierząt są oczywiście małpy. Każdy na pewno karmił je smakołykami i patrzył jak podchodzą i zabierają jedzenie. Małpy są również jednymi z najmądrzejszych zwierząt. Dlatego jeśli lubicie małpy, a do tego gry, w których trzeba odrobinę ruszyć szarymi komórkami, to gra Battle Monkeys, będzie z pewnością dla was odpowiednia.

Battle Monkeys to jedna z najciekawszych gier logicznych, a do tego za darmo w androidmarket. Gra przenosi nas na wyspę małp gdzie nasza małpka będzie walczyć z innymi o przetrwanie, a jak wiadomo, aby wygrać, trzeba przechytrzyć wszystkich innych w stadzie. Battle Monkeys jest grą turową oraz próbujemy się pozbyć przeciwników poprzez przeskakiwanie między polami ataku, obrony, a pułapkami. Dodatkowym udogodnieniem jest tutaj również tryb multiplayer. A jak wiadomo gry z kategorii logicznych nas nie przyzwyczajają. Dlatego też na pewno będziecie zadowoleni z tego co ujrzycie na ekranach waszych smartfonów. Nie będziecie żałowali swojej decyzji, każdy kto lubi odpocząć grając w ciekawą grę, to powinien mieć Battle Monkeys na swoim telefonie.

Grafika jest naprawdę interesująca. Bowiem wykonana jest w technologii 3D. Zatem rozgrywka jest naprawdę ciekawa. Nikt z was nie będzie się nudził. Muzyka również jest ciekawa. Dzięki czemu wprowadza nas w odpowiedni, bojowy nastrój. Dlatego też będziecie naprawdę zadowoleni.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button