Makao – zagraj w najpopularniejszą grę karcianą na swoim telefonie!

Lubicie gry karciane? Każdy z was zapewne zna takie gry jak wojna, piotruś, poker, czy makao. Z reszta kto z was nie grał chociaż raz ze swoimi znajomymi czy rodziną w makao? Gra ta jest dosłownie uwielbiana od wielu lat. Grają w nią nie tylko młodzi, ale również starsi ludzie i jak na razie nikomu się nie nudzi. Jest to jeden z najlepszych zabijaczy czasu w deszczowe, czy mroźne dni. Jednak co zrobić gdy nie mamy kompanów do gry lub po prostu nie mamy przy sobie kart? Dzisiaj to proste, bowiem wystarczy nam tylko telefon.

Makao to kolejna aplikacja karciana na wasze Androidy. Zasady gry są proste, a sterowanie nie narobi wam

żadnego problemu, dzięki czemu ułatwi wam znacznie korzystanie z aplikacji. Można grać z czterema przeciwnikami, wybierać wiele opcji i jeszcze bardziej wciągnąć się w tę karcianą grę wszechczasów. Pełna wersja gry jest niestety płatna. Jednak nie są to duże pieniądze, a gra z pewnością jest warta wydanych pieniędzy. Nikt z was bowiem nie pożałuje. Zasady są praktycznie takie same jak w normalnym rozdaniu kart. Z tym, że klikamy na naszym telefonie. To że możemy zagrać z innymi graczami, jest z pewnością dużym atutem tej gry.

Grafika jest całkiem interesująca, bowiem karty wyglądają jak te w rzeczywistości, dlatego też sama gra staje się przez to o wiele ciekawsza i atrakcyjniejsza. Każdy z was z pewnością będzie tutaj zadowolony i nie pożałuje tego, że wydał trochę pieniędzy, bowiem będzie bawił się przez naprawdę długi okres czasu.
Gra za 3,99 zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button