Phase 10 – zagraj w karty i uzbieraj jak najszybciej odpowiedni zestaw!

Czy lubicie grać w karty? Jest to jedna z najczęściej praktykowanych rozrywek. Każdy z pewnością przynajmniej raz w życiu grał w jakąś grę karcianą. Jest to naprawdę dobra metoda na odprężenie się i spędzenie miło czasu w gronie znajomych. Jednak co zrobić, gdy chcemy się rozerwać, a nie ma z kim zagrać? Oczywiście użyć naszego smartfona. Na telefony z Androidem gier karcianych nie brakuje. Jedną z nich jest Phase 10.

Phase 10 to gra karciana, w której każdy gracz musi jak najszybciej zakończyć dziesięć faz. Mianowicie są to fazy, w których trzeba na przykład zebrać zestaw określonych kolorów, czy też figur. Jeżeli nie jesteście pewni czy ją właściwie kupić, czy aby na pewno będzie ona dobrą inwestycją, to podpowiadam, na pewno warto. Gra bije swoje rekordy popularności od naprawdę wielu lat, a od dziś można ją także mieć na androidzie, czyli w każdym miejscu i czasie. Na samym początku nauczycie się zasad, dzięki wbudowanemu samouczkowi, co z pewnością ułatwi wam poruszanie się po aplikacji, a także dążenie do wygranej. Waszych sił możecie spróbować w aż trzech różnych poziomach gry oraz szybkości kart. Mało tego jako dodatek, zachwyci was zapewne wysoka rozdzielczość grafiki. Co na pewno sprawi, iż będzie się wam znacznie lepiej grało.

Grafika jak już wspomniano wyżej jest naprawdę wysokiej rozdzielczości, aczkolwiek awatary mogłyby być znacznie lepsze. Karty są jednak doskonale odzwierciedlone. Muzyka również jest odpowiednia, zatem na tym polu nie ma czego zarzucić tej grze.
Gra za 3,14 zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button