Swing Shot – zbuduj konstrukcje i wygraj z przeciwnikiem!

Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby słuchać jako dziecko bajek. Każdy z was zapewne jest w stanie opowiedzieć kilka z nich. Jednak co powiecie na bajkę, jednak z postaciami rodem z horroru? Osób, które uwielbiają oglądać horrory nie brakuje. Jednak bajka w połączeniu z horrorem, często okazuje się czymś naprawdę dobrym. Tym razem będziecie mieli do czynienia z opętanymi zwierzakami, które zaczarowuje dziwna postać na początku gry. O jakiej grze mowa? Oczywiście o Swing Shot.

Swing Shot jest prostą grą, która polega na zbudowaniu konstrukcji na drzewie i podwieszeniu na niej naszych zwierzaków. Musimy także strącić z drugiego drzewa wszystkie zwierzaki naszego przeciwnika. Jeśli chodzi o nasze zwierzaczki to każdy z nich ma inną broń, której musi używać. Zaczynamy tutaj od rzucania w siebie kamieniami, poprzez bumerangi oraz robale, aż po ule pszczół. Jeśli wygramy pojedynek dostaniemy w zamian monety, za które możemy kupić albo nowe zwierzaki albo mocniejsze elementy naszej konstrukcji. Jednak jeśli przegracie to oczywiście nie będziecie zadowoleni, ponieważ będzie trzeba zacząć wszystko od nowa.

Grafika jest tutaj naprawdę ciekawa. Przedstawiona jest w formie bajki. Muzyka również wprowadzi nas w bojowy nastrój. Dlatego też jeśli już zaczniecie grać to z pewnością Swing Shot, wciągnie was na wiele godzin naprawdę udanej zabawy. Każdy z was będzie coraz bardziej starał się zniszczyć swojego przeciwnika i wygrać rozgrywkę by kupić nowe zwierzęta lub umocnić zbudowaną przez was konstrukcje.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button