Sector Strike – zniszcz wszystkich przeciwników!

Każdy z was zapewne przyzna rację, że jeśli chodzi o gry to zawsze szukamy gier, w których coś się dzieje. Nikt z was zapewne nie lubi monotonnych gier, w których cały czas idziemy do przodu, jednak nic ciekawego się nie dzieje. Dlatego też z pewnością gra Sector Strike zrobi na was dobre wrażenie. Jeśli lubicie gry z akcją, to z całą pewnością będziecie z niej zadowoleni.

Sector Strike, jest naprawdę prostą grą, jednak w swojej prostocie niezwykle interesującą. Bardzo dobrze jest tutaj załatwiona sprawa z samą akcją gry. Bowiem przez cały czas będzie się tutaj coś działo. Poczynając od ulepszenia naszej broni, po coraz to nowych wrogów. W wielu starszych grach na Androida można zauważyć, że poziom wbija się godzinami, a sama gra zamiast sprawiać nam przyjemność, staje się żmudna, aż w końcu rezygnujemy z przejścia jej. Sector Strike jednak należy do tej grupy gier, gdzie po wielu godzinach zabawy z chęcią wracamy do niej na drugi dzień. Poza tym jest doskonała na relaks po ciężkim dniu, bowiem nie wymaga od nas jakoś specjalnie myślenia. Zatem można powiedzieć, że jest to po prostu strzelanka, która daje radość z grania nie nadwyrężając naszych szarych komórek.

Grafika jest naprawdę niezła. Trzeba przyznać, że cieszy ona oko. Muzyka również jest nie najgorsza, a jako całość gra z pewnością sprawi nam niemałą satysfakcję. Dlatego jeśli lubicie strzelanki, w dość ciekawej oprawie graficznej, a do tego dzięki zmieniającym się wrogom, a także ulepszaniu naszej broni na pewno nie znudzi się wam tak szybko.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button