Quento – rozwiąż wszystkie matematyczne łamigłówki!

Jak wiadomo, jeśli chodzi o używanie smartfonów, to zdecydowanie największą liczbę osób używających ich, stanowi oczywiście młodzież. Młodzież, która chodzi do szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. A co jest największą ich zmorą? Oczywiście matematyka, z którą bardzo duża część z nich ma problemy. Wszyscy oni najchętniej nie chcieliby mieć z nią nic wspólnego. Niemniej jednak osób, które lubią rozwiązywać różne matematyczne zadania również nie brakuje. Te właśnie osoby powinny zainteresować się grą Quento.

Gra Quento polega na dodawaniu i odejmowaniu cyfr, jakie umieszczone są na kwadratowych planszach o wymiarach 3×3. Jednak musimy w wykonywać działania w taki sposób, aby uzyskać wynik wymagany przez komputer. Cóż wydaje się proste. Jednak Quento do najłatwiejszych niestety nie należy. Bowiem wymusza na graczu, aby myślał i nierzadko gra przysporzy nam z tym sporo problemów. Dlatego też będzie ona z pewnością odpowiednia dla miłośników matematycznych łamigłówek. Przy tej grze spędzą oni mnóstwo godzin. Bowiem będą chcieli rozwiązać wszystkie zadania, które nie są wcale takie łatwe. Dlatego jeśli naprawdę lubicie rozwiązywać zadania, a przedmiot – matematyka – jest jednym z waszych ulubionych w szkole i myślenie jest wam nie straszne, to koniecznie powinniście zwrócić uwagę na Quento.

Grafika jest wykonana naprawdę estetycznie i nie jest wymagająca. Cieszy oko przede wszystkim swoją prostotą wykonania, dzięki czemu grając w nią sprawi nam wiele przyjemności.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button