Toilet Time – prawdziwie kibelkowa gra

Nie wiem czy twórcy opisywanej aplikacji mieli w planach stworzenie gry do toalety, czy po prostu miłują się w kibelkowych tematach. Tak czy inaczej powstała produkcja o nazwie Toilet Time. Zadaniem gracza jest sprawdzanie się w dziesiątkach mini-gier, w których motywem przewodnim jest oczywiście sedes. Jeżeli więc macie chęć na kibelkowe szaleństwo, zachęcam do pobrania Toilet Time.

Miłośnicy toalet doczekali się aplikacji z prawdziwego zdarzenia. Dzięki różnorodnym gierkom zawartym w aplikacji, możecie cieszyć się czasem spędzonym w …toalecie. U nas nie ma tematów tabu, więc bierzmy się porządnie za opisywanie poszczególnych gier. Pierwsza mini-gra to zabijanie karaluchów, które chodzą po brudnej, kibelkowej podłodze, następnie przyjdzie nam rozwijać jak najszybciej potrafimy rolkę papieru, kolejne zadanie to dopasowywanie ludzi pod względem płci do publicznych toalet. To jeszcze nie wszystko. W Toilet Time przyjdzie nam za pomocą strumienia moczu zmywać brudy umieszczone na muszli.

Skoro łazienka, to nie może zabraknąć prysznica. W tym etapie musimy ulżyć starszemu panu w cierpieniu. Jako że nie lubi kąpać się w lodowatej, ani wrzącej wodzie, należy dopasować temperaturę tak, aby spowodowała uśmiech na jego twarzy. Możemy zetknąć się również z poszukiwaniem wolnego miejsca w publicznej toalecie. A wszystko … na czas!

Pobierz Toilet Time za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button