Gra w słowa – polska gra na inteligencję

Szukacie ciekawej łamigłówki, która umożliwi Wam odstresowanie się po ciężkim dniu spędzonym w szkole, bądź w pracy? Czy 40 sekund to dużo na ułożenie słowa z podanych niżej klocków? Zapewniamy, że nie – tylko osoby posiadające niesamowity refleks dadzą radę dojść daleko w Gra w słowa Grze w  słowa. Ta prosta aplikacja zrzesza już ogromne ilości ludzi. Współzawodnictwo mile widziane ;) Dzielcie się swoimi wynikami za pomocą Facebooka – niech znajomi wiedzą, że nie można z Wami zadzierać, bo na ciętą ripostę stać Was w każdej chwili, bez sekundy zawahania.

Zabieramy ze sobą szybkie myślenie i ruszamy do gry. Pierwsze etapy nie należą do najtrudniejszych – szczególnie, jeżeli w przeszłości mieliście do czynienia z grą Scrabble. Na pierwszy rzut oka widać, że na obrazku wyżej, prawidłowym słowem będzie ,,słońce”. Przeciągamy więc kolejne literki w odpowiednie kratki i składamy słowo. Jeżeli któraś litera znajdzie się w nieprawidłowym miejscu, zauważymy czerwony krzyżyk, sugerujący błąd. Załóżmy, że przebrnęliśmy przez pierwsze 5 leveli. W kolejnych przyjdzie nam zmierzyć się z długimi i zaawansowanymi słowami.

Gra w słowa to świetna propozycja dla uczniów. Dzięki dopasowywaniu liter, młodzież uczy się ortografii. Cała produkcja jest ciekawa, z pewnością edukacyjna i możliwa do polecenia całym rodzinom na nudny wieczór. Polecamy!

Pobierz Grę w słowa za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button