The Witcher 2 Interactive Comic Book – interaktywny komiks na iPad-a

Elektroniczne wersje książek mają zapewne na całym świecie tyle samo wielbicieli, co przeciwników. Jeżeli uważasz, że zaliczasz się bardziej do tego drugiego grona osób, to z całą pewnością powinieneś zainstalować na swoim iPadzie interaktywny komiks The Witcher 2, który nawet najbardziej wybrednego Czytelnika przekona do tego, że elektroniczna książka jest zdecydowanie lepsza od swojej papierowej, tradycyjnej wersji.

Jeżeli uważacie, że w tym wpisie będziemy opisywać zwykłego PDF-a, to nawet nie wiecie jak bardzo się mylicie. The Witcher 2, czyli komiks promujący drugą część gry Wiedźmin, to bowiem najlepszy przykład na to, czym tak naprawdę jest interaktywna książka.

The Witcher 2 już od pierwszego uruchomienia zachwyca bardzo dobrą oprawą graficzną oraz solidnie przygotowanymi animacjami, które można znaleźć na niektórych stronach opisywanego przez nas komiksu. Nie można oczywiście nie wspomnieć też o doskonale wkomponowanych w e-booka efektach dźwiękowych, które pozwalają nam poczuć klimat rodem z książek Andrzeja Sapkowskiego.

Wszystkim przedstawicielom męskiego gatunku w Wiedźminie 2 spodobać się także powinna funkcja wykorzystująca ekran dotykowy podczas przeglądania komiksu.  Funkcja ta przydaje się, na przykład, wtedy, gdy…zachodzi potrzeba rozpięcia stanika „wielbicielki” Geralta z Rivii.

Z racji tego, że na każdej stronie interaktywnego komiksu od CD Projekt czeka na Czytelnika wiele różnego rodzaju ciekawych ilustracji, animacji bądź zdań, nie sposób nudzić się podczas czytania drugiej części Wiedźmina. Niestety, sama aplikacja została przygotowana w wersji anglojęzycznej, a to – według nas – bardzo duży minus programu.

Na szczęście The Witcher 2 Interactive Comic Book dostępny jest w AppStore zupełnie za darmo. Możecie więc pobrać aplikację bez obawy o to, że interaktywny gadżet nie przypadnie Wam do gustu lub nie będziecie w stanie zrozumieć całej zamieszczonej w nim treści.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button