Beats – mata do tańczenia nie jest już potrzebna

Maty do tańczenia, które podłącza się do telewizora, były przez pewien czas prawdziwym hitem na rynku gadżetów elektronicznych. Czasy się jednak zmieniają i teraz nie potrzeba już specjalistycznego sprzętu, by dobrze się bawić. Wystarczy przecież smartfon z Androidem, w którym można zainstalować świetną muzyczną aplikację „Beats”, czyli mobilną alternatywę dla tradycyjnych mat do tańczenia.

Zasady opisywanego programu są bardzo proste. Zadanie gracza polega bowiem jedynie na umiejętnym wciskaniu strzałek (zamieszczonych na ekranie) w odpowiednim momencie. Oczywiście w trakcie użytkowania aplikacji w tle leci wybrana przez nas muzyka, tak jakbyśmy używali wspomnianej przez nas wcześniej maty do tańczenia, tylko że w wersji mobilnej (nie radzimy skakać po telefonie ;)).

Mimo że w podstawowej wersji „Beats” dostępny jest pakiet złożony z zaledwie 10 utworów muzycznych, aplikacja bez najmniejszego problemu czyta również inne ściągnięte z internetu pliki w formacie .sm, co daje nam tak naprawdę nieograniczone możliwości w doborze odpowiedniej „nuty”.

Niektórzy z Was mogą narzekać na słabą oprawę graficzną w opisywanym tutaj produkcie mobilnym. W takich aplikacjach jak „Beats” uważamy jednak, że świetna grafika potrzebna do szczęścia nie jest, a jeśli ktoś nie podziela naszego zdania, to na pewno nie powinien pobierać aplikacji od studia Keripo.

Warto zaznaczyć również, że  twórcy programu „Beats” pomyśleli też o osobach posiadających sprzęt z ekranami, które uniemożliwiają jednoczesne naciśniecie dwóch strzałek naraz. Jest to na pewno dobra wiadomość dla tych, co posiadają starsze telefony niewyposażone w Multitouch.

Oczywiście w samej grze dostępnych jest kilka poziomów trudności stworzonych specjalnie z myślą o tych zupełnie początkujących, jak i o przysłowiowych „starych wyjadaczach”. Każdy powinien więc w „Beats” znaleźć to, czego szuka.

Muzyczna produkcja od Keripo dostępna jest w Google Play zupełnie za darmo. Nie czekajcie więc dłużej i już teraz zagrajcie w matę taneczną w wersji mobilnej. W końcu ruch to zdrowie ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button