Przetestuj internet LTE w specjalnym autobusie Plusa

Reklamy telewizyjne zachwalające najszybszy mobilny internet świata już od kilku tygodni można oglądać na terenie naszego kraju. Póki co jednak niewiele osób zdecydowało się na zabranie do domu modemu z LTE. Dlatego właśnie Plus postanowił pokazać swoim potencjalnym klientom jak w praktyce działa internetowa nowość na polskim rynku i przygotował specjalne LTE Busy, które pozwolą dosłownie każdemu na przetestowanie możliwości internetu o szybkości do 100 Mb/s.

LTE Bus to z pozoru zwykły autobus miejski oklejony reklamą. W jego środku nie znajdziecie jednak kasowników czy wielu miejsc siedzących, lecz za to będziecie mieli możliwość wejścia do jednej z pięciu multimedialnych stref, które pozwalają na przetestowanie najszybszego internetu na naszym rynku.

Jak czytamy w oficjalnej informacji prasowej Plusa, przestrzeń autobusu podzielona została podzielona na „Transfer muzyki” (możliwość pobierania i słuchania piosenek zamieszczonych w serwisie Muzodajnia), „Download” (tutaj mamy okazję sprawdzić, jak LTE radzi sobie ze ściąganiem z sieci dużych plików), „Speed Test” (jak sama nazwa wskazuje, jest to prędkościomierz internetowy, który pozwala porównać działanie internetu Plusa z jego konkurencją), „Szybka Gadka” (tutaj klient otrzymuje możliwość nagrania video o „najszybkości” i zamieszczenia go na Facebooku) i oczywiście „Zamówienia” (szansa na kupienie internetu bądź zamówienie rozmowy z telemarketerem).

Choć informacja o pojawieniu się LTE Busów w sieci została podana dopiero w tym tygodniu, jakiś czas temu – przy okazji Festiwalu Filmowego Off Plus Camera – mieszkańcy Krakowa mieli już okazję sprawdzić, jak najszybszy internet sprawuje się praktyce.

Obecnie natomiast mobilny autobus znajduje się w Poznaniu, gdzie będzie gościł do końca obecnego tygodnia, to jest do 29 kwietnia. W następnej kolejności Plus odwiedzi, między innymi: Szczecin, Warszawę, Łódź, Gdańsk i Katowice.

Niestety, póki co nie jesteśmy w stanie powiedzieć Wam, w jakich dniach możecie spodziewać się LTE Busa w swoim mieście (Plus nie podał jeszcze informacji na ten temat).

Zakłady bukmacherskie

Back to top button