Larry Laffer dostał pół miliona dolarów i zagości na naszych telefonach!

Dokładnie 22 dni temu informowaliśmy Was o tym, że Al Lowe, twórca gier z Larrym Lafferem w roli głównej, rozpoczął na Kickstarterze zbieranie środków pieniężnych na stworzenie remake’u pierwszej części gry z najbardziej znanym męskim szowinistą świata. Choć niektórzy twierdzili, że zebranie pół miliona dolarów na odrodzenie Larry’ego graniczy z cudem, kilka dni można było w sieci przeczytać informację, że Lowe otrzymał już wymaganą przez siebie kwotę i ostro zabiera się do roboty! Teraz pozostaje więc już tylko czekać na efekty końcowe prac.

Mobilna wersja „Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards” ma być w pełni stworzona na podstawie pierwszej części przygód łysiejącego jegomościa, który na rynku pojawił się już w latach 80. ubiegłego wieku.

Oczywiście w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie przedstawić Wam żadnych screenów, które mogłyby przedstawić rozgrywkę w zapowiadanej przez nas produkcji. Możecie być jednak pewni, że Al Lowe będzie na bieżąco informował swoich fanów o postępach w pracy, a my najciekawsze nowinki będziemy oczywiście zamieszczać także na łamach naszego blogu.

Z racji tego, że szczegółów dotyczących remake’u przygód Larry’ego nie możemy Wam przekazać, podsumujmy w kilku zdaniach najważniejsze fakty dotyczące opisywanej przez nas zbiórki na Kickstarterze.

Jak czytamy we wspomnianym przez nas serwisie, przywrócić Larry’ego do życia postanowiło blisko 11,5 tysiąca ludzi z całego świata. Liczba ta jest dość imponująca oraz pokazuje, że duża część fanów postanowiła przekazać na projekt naprawdę niemałe pieniądze (średnio na jednego darczyńce wypada ok. 43 dolary, lecz warto pamiętać o tym, że w Kickstarterze można znaleźć sporo „jednodolarowych darczyńców”).

Kiedy zatem można spodziewać się mobilnego powrotu Larry’ego Laffera? Na pewno w przyszłym roku, lecz kiedy dokładnie i na jakich platformach (najprawdopodobniej na Androida oraz iOS-a) tego Lowe zdradzić nie chce.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button