Larry Laffer pojawi się wkrótce na naszych telefonach?

Pamiętacie sympatycznego jegomościa, Larry’ego Laffera, któremu nie potrafiła się oprzeć żadna wirtualna piękność? Tak? No to w takim razie mamy dla Was dobrą wiadomość: wiele wskazuje na to, że Larry powróci, lecz tym razem w wersji na telefony komórkowe. Kilka dni temu bowiem Al Lowe był widziany na Kickstarterze, gdzie rozpoczął akcję zbierania 500 tysięcy dolarów potrzebnych na prace związane ze stworzeniem mobilnej wersji „Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards”.

Dzięki Kickstarterowi udało się zrealizować już niejeden bardzo dobry projekt na produkcję. Najlepszym przykładem może być studio Double Fine, któremu udało się w bardzo krótkim czasie uzbierać blisko 2,5 miliona dolarów na bardzo dobrze zapowiadającą się grę komputerową. Czy jednak odzew w sprawie Larry’ego Laffera także będzie mógł pochwalić się tak ogromnym zainteresowaniem? Jest to raczej wątpliwe, choć uzbieranie 500 tysięcy wydaje się dość realne, patrząc na dotychczasowe saldo akcji „Reaktywacja Larry’ego”.

Gdyby okazało się, że użytkownicy Kickstartera okażą się na tyle hojni, że produkcja remake’u „Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards” dojdzie do skutku, wszystko wskazuje na to, iż aplikacja pojawi się w AppStore i Google Play.

Co ciekawe, odświeżona wersja „Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards” w przyszłym roku ma pojawić się także w wersji na PC-ty, Xboxa i Playstation. Czy to oznacza, że już w 2013 będziemy przeżywać kolejny boom na przygody Larry’ego Laffera? Póki co, ciężko jest udzielić jakiejkolwiek odpowiedzi na to pytanie.

Gdybyście chcieli wesprzeć projekt wznowienia produkcji z sympatycznym, łysiejącym jegomościem, który po raz pierwszy pojawił się na rynku już w latach 80. ubiegłego wieku, to zachęcamy Was do odwiedzenia Kickstartera.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button