Bacterium Evolution – androidowa wersja doktora Mario? Nie do końca

Grę zatytułowaną „Dr Mario” kojarzy pewnie większość z naszych Czytelników. Niestety, póki co nikt nie zdecydował się na wypuszczenie oficjalnego remake’u popularnej niegdyś gry. Dlatego właśnie musimy, jako gracze, zadowalać się zwykłymi podróbkami. Na szczęście niektóre z podrobionych produkcji wyglądają naprawdę dobrze, o czym zresztą przekonacie się sami, grając w „Bacterium Evolution”.

Bacterium Evolution to – jak zresztą pewnie większość z Was już się domyśliła – gra, na którą pomysłzostał zaczerpnięty ze wspomnianego przez nas doktora Mario. Nie możecie jednak myśleć , że produkt studia Blakit jest mobilną kopią hitu stworzonego przez Nintendo.

Sama rozgrywka w opisywanej w tym wpisie produkcji może i przypomina dr Mario. Mamy w niej w końcu do czynienia z bakteriami i szalonym doktorkiem. Wspomniane przez nas mikroorganizmy traktujemy jednak zupełnie inaczej, aniżeli w grze, którą większość z Was kojarzy pewnie z pierwszych konsol video.

Zupełnie inaczej, czyli jak? Otóż w Bacterium Evolution zadaniem gracza jest łączenie bakterii w rzędy składające się z minimum trzech mikroorganizmów tego samego koloru . Gdy jednak uda nam się znaleźć pasujące do siebie stworzonka, nie znikają one całkowicie z ekranu naszego urządzenia, lecz ewoluują, przez co znów musimy je dopasowywać.

Aby jednak nie było tak nudno, twórcy opisywanej gry postanowili stworzyć również swego rodzaju bonusy, dzięki którym jesteśmy w stanie szybciej zdobywać punkty. Jeżeli więc jesteście fanami gier typu „Match-3”, to „Bacterium…” powinno przypaść Wam do gustu.

Co bardzo ważne, twór studia Blakit można pobrać z Google Play zarówno na smartfony, jak i tablety, co jest bardzo dużym plusem tej ciekawej i darmowej gry.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button