Galactic Rush – bądź najszybszy w galaktyce

Studio Simpleton zaprezentowało jakiś czas temu grę o nazwie Galactic Rush. Runner, który gości w tym wpisie jest z pewnością bardzo ciekawą produkcją ze względu na możliwości rozwoju postaci. Głównym bohaterem jest kosmonauta, który biega sobie po różnego rodzaju obiektach. Można go spotkać na przykład na księżycu, bądź w stacji kosmicznej. Autorzy obiecują, że systematycznie będą aktualizować kolejne levele, których i tak do tej pory jest bardzo dużo.

Jak widzicie, galaktykę przemierzamy w skafandrze kosmonauty. Za pomocą kilku gestów, mamy okazję na sterowanie bohaterem. Przeszkadzajkami, z jakimi z pewnością się spotkamy, są typowo kosmiczne obiekty. Wśród nich z pewnością znajdą się statki kosmiczne, spadające meteoryty, kawałki maszyn kosmicznych, które uległy zniszczeniu, oraz inne.

W grze spotkamy się z power-upami, które umożliwiają stanie się nieśmiertelnym przez krótką chwilę, a także z takimi, które umożliwią nieskończoną zabawę. Na dolnym pasku zobaczymy butelkę z pomarańczowym płynem – jest to zapas energii, jaką musi mieć nasz bohater, aby biec dalej w ciężkim stroju.

Małe cząstki eliksiru można spotkać po drodze. Warto narażać się czasem na niebezpieczeństwo ich zdobycia, niż skończyć grę gdzieś po drodze, ze względu na niewystarczającą ilość sił.

Poza energią, możemy zbierać inne przedmioty, za które następnie możemy ulepszać postać. Swoimi wynikami warto podzielić się ze znajomymi za pomocą Facebooka, czy innych portali społecznościowych. Możliwe do odkrycia są trzy światy. Wraz z postępem w grze (będzie on oznaczony odpowiednimi levelami), awansujemy na księżyc, bądź na stację kosmiczną. Ładnie, kolorowo i całkiem przyjemnie.

Pobierz grę za darmo w Windows Store.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button