Dungeon Hunter 3 – nowa gra od Gameloftu wreszcie w Google Play

Wielu użytkowników Androida czekało przez wiele miesięcy na tę chwilę. Na szczęście możemy wreszcie napisać, że w Google Play, z kilkumiesięcznym opóźnieniem, zadebiutowała kilka dni temu trzecia odsłona trójwymiarowej produkcji Dungeon Hunter. Jakie zmiany zostały wprowadzone przez Gameloft? O tym dowiecie się z dalszej części tego wpisu.

Na samym początku warto przypomnieć, że trzecia część Dungeon Hunter w AppStore była do pobrania już kilka miesięcy temu, co bardzo denerwowało użytkowników Androida, którzy z niecierpliwością czekali na premierę gry również w sklepie internetowym Google. Oczywiście, Gameloft bardzo szybko poinformował fanów, że Dungeon Hunter wkrótce pojawi się w wersji na „zielony system”.

Niestety, nie tak szybko, jak zapowiedzi, pojawiała się w Google Play sama produkcja, która ostatecznie na Androida ukazała się z prawie sześciomiesięcznym opóźnieniem (początkowo premiera była planowana na grudzień 2011 roku).

To tyle tytułem wstępu, teraz czas na konkrety. Jeśli chodzi o trzecią odsłonę Dungeon Hunter, to warto przede wszystkim poinformować, że Gameloft postanowił odejść w niej od stosowanego do tej pory środowiska towarzyszącemu rozgrywce. O czym mowa? Oczywiście o – tak chwalonych do tej pory – charakterystycznych mrocznych „zaułkach”, które w „Trójce” zostały zastąpione 16 unikalnymi arenami.

O ile pomysł na typowe pola walki nie do końca przypadł nam do gustu, to zupełnie inaczej wygląda sprawa z nowymi klasami postaci. Atutem Dungeon Hunter III jest bowiem możliwość wyboru czterech nowych bohaterów, takich jak Warlord, Astromancer, Trickster i Shaman.

Czytelniczki naszego blogu z pewnością ucieszy także informacja, że w Dungeon Hunter III możemy wreszcie sterować się tylko bohaterem, lecz również bohaterką, czego nie można było zrobić w poprzednich odsłonach opisywanego w tym wpisie tytułu.

Sama produkcja Gameloftu jest do pobrania z Google Play oraz AppStore zupełnie za darmo. W trakcie gry istnieje jednak możliwość ulepszenia naszej postaci, wykorzystując przy tym prawdziwe pieniądze. Nie jest to jednak, oczywiście, konieczne, dlatego spokojnie Dungeon Hunter III możemy zaliczyć do bezpłatnych produkcji na naprawdę wysokim poziomie, również pod względem audiowizualnym.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button