The Drowning – spierz na kwaśne jabłko zombiaków

Jeżeli jeszcze nie macie dość gier, w których główny bohater wyposażony jest w broń, a jego zadaniem jest niszczenie hord zombiaków, darmowa produkcja o nazwie The Drowning, powinna Was zainteresować.

Pierwszym obrazem, jaki widzimy po uruchomieniu aplikacji, jest wypadek głównego bohatera na pędzącej łodzi. Sam wypadek nie jest jak się okazuje dla wspomnianej postaci największym pechem. Okazuje się bowiem, że trafia on bowiem do bliżej nieokreślonego miejsca, które opanowały zombie. Jak zapewne się domyślacie, zabawa w grze polega przede wszystkim na walce z potworami.

Na samym początku do dyspozycji mamy jedynie prosty pistolet, z biegiem czasu jednak dostajemy możliwość ulepszania ekwipunku, dzięki któremu jesteśmy w stanie w bardziej efektywny sposób rozprawiać się z wrogami.

W grze dostępnych jest kilka poziomów. W niektórych lokacjach przychodzi nam atakować wroga, w innych natomiast musimy przez określony czas tj. dwie minuty przetrwać na określonym obszarze. Im więcej w danej planszy zabitych stworów – tym większa liczba punktów, a co za tym idzie – dużo więcej bonusów, które wykorzystujemy do upgradowania naszego bohatera w wirtualnym sklepie.

Pod względem graficznym The Drowning prezentuje się bardzo dobrze. Gra wygląda lepiej, niż niejedna produkcja stworzona z myślą o komputerach stacjonarnych. Aplikacja jest niezwykle rozbudowana i daje szansę na grę przez długie godziny, bez odczucia kręcenia się w miejscu.

Pobierz The Drowning za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button