Offroad Legends Sahara – piaskowa samochodówka

Przejazd piaszczystymi drogami Sahary nie należy ani do najłatwiejszych, ani – jak się za chwilę przekonacie – do najprzyjemniejszych. Co twórcy produkcji Offroad Legends Sahara takiego zrobili, że do tej pory czujemy piasek w oczach?

Zacznijmy od grafiki – ta zdecydowanie nie jest na wysokim poziomie. Wygląda, jakby podczas jej tworzenia, programiści byli niedowidzący i w okularach 3D, bo kontury poszczególnych przedmiotów są zupełnie w innej pozycji, niż uczono nas na geometrii.

Efekty dźwiękowe – marne. Ale czego się spodziewać po tak słabej grafice? Skoro niedowidzący, to pewnie i niedosłyszący twórcy zapomnieli o zmianie jednej, przewodniej melodii.

Zajmijmy się najważniejszym – zadaniem gracza. W nasze dłonie oddano kierownicę offroadowego samochodu przemierzającego pustynię Saharę. Zasadniczo mamy cztery klawisze – gaz, hamulec, obrót do przodu i do tyłu. Jadąc przez piaskowe wzgórza, pokonujemy przeszkody i robimy wszystko, aby nie zniszczyć bryki.

Jako, że gra od początku budziła we mnie nieprzyjemne emocje, postanowiłam sprawdzić poziom samej jazdy – zrobiłam mały test. Zamiast zabawy z czterema klawiszami, trzymałam bez przerwy palec na ,,gazie”. Wiecie co się okazało? Dojechałam do mety w rekordowym czasie, zdobyłam 3 (maksymalne) gwiazdki i otrzymałam nowy samochód do zabawy. Czy w tym celu tworzy się gry tego pokroju? Nie wiem. Bynajmniej mnie to nie satysfakcjonuje.

Aplikacja zainstalowana, przetestowana i usunięta. Szkoda czasu.

Chętni mogą pobrać Offroad Legends Sahara za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 2/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button