Wizz Air – karta pokładowa zawsze przy sobie

Jeżeli zdarza Wam się często podróżować samolotami, lub oczekujecie na przylot innych osób, opisywana aplikacja z pewnością Wam się przyda. Co takiego twórcy Wizz Air oferują? Sprawdźmy.

wizz2

Aplikacja znanych linii lotniczych Wizz Air podzielona jest na sześć głównych zakładek. W jednej z nich mamy możliwość zarezerwowania lotu do dowolnego miejsca w Europie. Rezerwacja odbywa się w prosty sposób. Użytkownik programu musi jedynie zaznaczyć miejsce docelowego lotu, odlotu, ilość osób dorosłych oraz dzieci, a także oczywiście datę planowanej podróżny.

Poza wspomnianą opcją rezerwacji, przygotowano także wiele ciekawych funkcji dla osób, które posiadają już bilet na lot liniami Wizz Air. Aplikacja pozwala na śledzenie aktualnego rozkładu lotów, przeprowadzenie odprawy online, oraz sprawdzenie statusu danego lotu.

Dzięki narzędziu Wizz Air nie musimy drukować karty pokładowej, ponieważ rezerwując lot za pomocą opisywanej aplikacji, otrzymujemy mobilną kartę pokładową niezbędną do wejścia na pokład samolotu.

wizz3

Jak przystało na aplikację znanego przewoźnika, możemy przeczytać regulaminy lotów, skontaktować się z biurem obsługi klienta oraz odwiedzić fanpage’a Wizz Air’a, w którym firma na bieżąco informuje o ciekawych promocjach, a także o ewentualnych problemach dotyczących przelotów.

Wygląd apki jest przejrzysty, co w tego typu narzędziach jest jedną z najważniejszych rzeczy. Czy warto pobrać Wizz Air’a? Jeżeli często korzystacie z usług tych tanich linii lotniczych, zdecydowanie tak.

Pobierz Wizz Air za darmo z AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button