Amateur Surgeon 3 – operuj prawie martwe stwory

Operowanie nie jest taką prostą sztuką, jak może się niektórym wydawać. Jeżeli chcecie sprawdzić się w roli dobrego doktora od trudnych przypadków – nic nie stoi na przeszkodzie, abyście dostali taką szansę. Wystarczy jedynie pobrać Amateur Surgeon 3 i posłuchać kilku rad doświadczonych lekarzy.

Gra rodem z kreskówki o Dexterze – dziwny ludek w białym kitlu i blond lekarka tuż obok. Aby dowiedzieć się na czym polega nasze zadanie, należy prześledzić rozmowę między dwójką doktorków.

Co powiecie na uratowanie zmasakrowanego do granic możliwości psa? Jeżeli macie dobre serduszko, z pewnością nie pozostawicie tego bezbronnego zwierzaka na pastwę losu. Parametry życiowe pacjenta są zanikające. Nie ma czasu na myślenie – trzeba działać szybko.

I tu rozpoczyna się nasza przygoda na sali operacyjnej. Sala operacyjna to zbyt przesadzone w tym przypadku określenie miejsca, w którym dokonujemy zabiegu, ponieważ narzędzia którymi będziemy się posługiwać, bardziej pasują do warsztatu samochodowego, niż do szpitala. Ale z drugiej strony – nasi pacjencji nie są zwykli, więc sala też musi być niezwykła ;)

Gdy pies leży już na stole, po obu stronach ekranu widnieją przyrządy, których możemy użyć, aby ulżyć podopiecznemu. Do wyboru mamy między innymi: zszywacz do głębokich ran, piłę motorową, zapalniczkę do przypalania ran, dziwny preparat do magicznego usuwania blizn, kuchenne szczypce oraz wiele innych interesujących przedmiotów.

Każda operacja jest ograniczona w czasie, zależnie od przypadku mamy od kilku do kilkunastu minut na wykonanie zabiegu. Od nas zależy życie pacjenta.

Gotowi na walkę na śmierć i życie?

Aplikacja do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button