Army Trucker Parking Simulator – sprawdź się na kierownicą ogromnego pojazdu wojskowego

Masz ciągotki do wojskowego sprzętu? Co powiesz na grę, która umożliwi Ci sprawdzenie się za kółkiem wielkiej, wojskowej ciężarówki? Jeżeli jeszcze nie próbowałeś swoich sił w symulatorze pojazdu, czas najwyższy podjąć się tego zadania!

Army Trucker Parking Simulator – jak prawdopodobnie się domyślasz, Twoim zadaniem będzie kierowanie ciężarówką tak, aby spełnić określone zadanie. Jakie zadania stawiają przed nami twórcy aplikacji? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Na pierwszy rzut oka, gra wygląda, jak jakaś porządna strzelanka, kiedy jednak wejdziemy w tryb symulatora (czyli klikniemy opcję: normal), dowiadujemy się, że z wojną gra ma mało wspólnego, poza ciekawymi planszami do parkowania.

Jeśli jesteśmy już przy parkowaniu – zadanie gracza ogranicza się w zasadzie początkowo do przejechania kilku wirtualnych metrów, w celu zaparkowania trucka w wyznaczonym miejscu z dokładnością do milimetrów. Do dyspozycji mamy pedał gazu, hamulca oraz dwa przyciski do sterowania kierunkiem jazdy. Kiedy uda nam się wjechać w zielony prostokąt – otrzymujemy promocję do kolejnego poziomu.

Następne levele charakteryzują się tym, że aby znaleźć miejsce do zaparkowania naszej ,,bryki”, musimy przejechać kilka kilometrów po jednostce wojskowej.

Jeżeli gra spodoba nam się na tyle, że będziemy chcieli wydać na nią kilkanaście złotych – możemy wykupić sobie dodatkowe poziomy m.in: kids, deluxe, fun i baby. Czy warto? Moim zdaniem nie.

Army Trucker Parking Simulator do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button