Fresh Tracks Snowboarding – decha w dechę!

Szukacie dobrej, darmowej gry sportowej, która umożliwi Wam zabawę na białym puchu w upalne dni? Świetnie trafiliście – jeśli dodatkowo przepadacie za jazdą na snowboardzie – zachwyt gwarantowany. Nie ma nic piękniejszego, niż dobra gierka sportowa. Czym urzekła nas aplikacja studia First Touch? Przeczytajcie poniżej.

W grze wcielamy się w postać snowboardzisty, który w przyszłości stanie się mistrzem świata w pokonywaniu długich tras zjazdowych. Do wyboru mamy dużą ilość stoków. Nie są to tylko płaskie ,,ośle łączki” – na białym podłożu znajdziemy miejsca do wykonywania akrobacji. Szyny, skocznie, krążki – wszystko to i wiele więcej czeka na nas na trasach.

Sterowanie odbywa się kilkoma klawiszami. Poruszamy się sportowcem, przechylając urządzenie w różne strony. Jeżeli chcemy przyspieszyć, zwolnić, wykonać tricki – podskoczyć i złapać brzeg deski w rękę – będziemy musieli dodatkowo poklikać trochę na ekranie. Pomimo tego, że klawiszy na wyświetlaczu jest dość dużo, jak na taki rodzaj gry – steruje się łatwo i przyjemnie.

Mamy oczywiście możliwość rywalizowania z innymi zawodnikami o puchar danego kraju.

Jedną z najważniejszych rzeczy w grze jest udoskonalanie naszego snowboardowego bohatera – do tego potrzebne są nam wirtualne pieniądze. Zbieramy je poprzez wygrywanie wyścigów i robienie specjalnych trickowych kombinacji. Udoskonalamy zawodnika poprzez między innymi ćwiczenia fizyczne.

Aplikacja przypadła nam do gustu bardzo – mamy nadzieję, że podzielicie nasze zdanie.

Fresh Tracks Snowboarding do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button