TVN24 – informacje w zasięgu ręki

TVN24 na Waszym urządzeniu w mobilnej wersji? Czemu nie! Twórcy aplikacji najwyraźniej stwierdzili, że nie każdy w dzisiejszych czasach ma czas na śledzenie aktualnych informacji z kraju i świata w telewizji i stworzyli program, dzięki któremu możemy być na bieżąco z wydarzeniami.

tvn2

TVN24, jak to zwykle bywa w przypadku aplikacji informacyjnych, na stronie głównej zawiera najświeższe newsy zarówno z kraju jak i ze świata. W aplikacji znajdziemy informacje nie tylko z dziedziny polityki, lecz także aktualne imprezy, wydarzenia kulturalno-sportowe oraz śmieszne filmiki, przesyłane przez wiernych widzów za pomocą platformy kontakt24.

Na ekranie główny możemy zauważyć ikonki wydarzeń z krótkimi opisami, po kliknięciu na które, przenosimy się do pełnej treści nadego newsa.

Jeżeli interesuje nas jedynie jedna z kategorii, możemy wybrać interesujący nas dział w ukrytym panelu bocznym. Dostępnych mamy wiele rodzajów treści, między innymi: świat, lokalne, sport, biznes, meteo, ciekawostki, tech, kultura, styl ipt.

Opisywany program nie tylko pozwala na czytanie artykułów napisanych przez znanych redaktorów TVN24, lecz także umożliwia oglądanie telewizji na żywo – niestety – aby skorzystać z tej funkcji, należy posiadać konto TVN i wykupiony wcześniej abonament.

Aplikacja prezentuje się ładnie i zgrabnie. Widać, że nie została stworzona przypadkiem przez niewykształconego programistę, lecz przez zespół profesjonalistów. Podczas testów aplikacja ani razu nie odmówiła posłuszeństwa, dzięki czemu przekonała nas do pozostawienia jej w redakcyjnym urządzeniu.

TVN24 do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button