Freeze! – obracaj do woli

Freeze! To kolejna z gier, w którą grać możemy nawet jednym palcem. No chyba, że nasz smartfon ma 50cali, lecz o to raczej bym się nie martwił. Przed nami gra logiczna z elementami fizyki, która utrzymana jest w mrocznym klimacie.

Naszym zadaniem jest doprowadzić naszego bohatera, który jest… okiem do celu. Gra posiada nawet fabułę! Ale nie zdradzimy jej, bo może się okazać ona ciekawa w nawet tak pozornie prostej grze jak ta.

Jak więc wypełnić zadanie, które przed nami postawiono? Musimy obracać klatką, w której znajduje się nasz bohater. Jak wiadomo – w świecie panują zasady grawitacji, tak samo więc jak w tym prawdziwym. Skąd więc nazwa Freeze? Wzięła się ona z przycisku, który znajdziemy pod klatką. Umożliwia on na zablokowanie w danym miejscu w powietrzu naszego bohatera. To pozwala na pokonanie wielu przeszkód, które przygotowali dla nas twórcy.

Graficznie gra wygląda całkiem przyzwoicie. Jest bardzo ładnie wykonana, chodzi niesamowicie płynnie i nie ma kłopotów z jej obsługą na starszych telefonach. Klimat, który starano się przedstawić to gęsta i spowita mgłą mroczna rzeczywistość, która powinna przygnębiać. Efekt pogłębiono dobrą muzyką, która zdecydowanie pomoże wczuć się w grę.

Zagadki przemyślano bardzo fajnie, są one ciekawe i wymagają czasem czegoś więcej niż tylko przystąpienia do rozgrywki oddania się grze.

Wszystko to za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button