Isaac Newton’s Gravity 2 – logika + fizyka

Isaac Newton’s Gravity 2 to druga już odsłona gry Gravity studia Namco Networks znanego choćby z produkcji Crush The Castle, w którą grało na pewno wielu z was. Nawet jeśli nie na smartfonie, to może w wersję flashową na komputerze. Pierwszej części nazwy, gdzie znalazł się Isaac Newton tłumaczyć nie trzeba.

Przejdźmy więc do zadań, jakie przed nami postawiono. Gravity to gra logiczna, której najważniejszym elementem jest fizyka. My natomiast musimy odpowiednio układać elementy na mapie, którą dostajemy. Poziomów łącznie jest aż 110, co jest dość sporą ilością. Z kolejnymi aktualizacjami możemy spodziewać się kolejnych. Przy niektórych namęczyłem się, bo wymagana była precyzja, a mały wyświetlacz nie sprzyja dokładnemu ustawieniu odpowiednich klocków.

Do dyspozycji otrzymujemy także możliwość edytowania poziomów, tworzenia własnych oraz pobierania innych z Internetu. Jak to teraz w każdej grze – pojawiły się achievementy.

Gra wykonana jest poprawnie, niestety nie można jej uruchomić na słabszych telefonach – nie wiedzieć czemu. Grafika jest przecież niesamowicie prosta. Może chodzi trójwymiarowy model newtona? Nie wiadomo.
Przy ścieżce dźwiękowej zasnąłem dzisiejszej nocy. Nie nadaje się ona kompletnie do niczego.

Gra chyba tylko dla fanów logicznych rozgrywek, ale tylko dla tych, którzy grali już chyba we wszystko.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button