King Oddball – zagłada kamienną głową (?)

Koniec świata już niedługo. Przynajmniej tak twierdzi teraz ogromna ilość osób, choćby dla żartu. No cóż – trzeba wytrzymać jeszcze 6 dni tych słabych żartów, a potem jak gdyby nigdy nic wyjść rano na spacer. Oto gra, która również porusza ten temat, lecz trochę inaczej.

Na Ziemi pojawia się ogromna kula-kamień, która za pomocą swojego niesamowicie dużego języka rzuca kamieniami w ludzi i niszczy okolicę. To właśnie my wcielamy się w jej rolę i za pomocą trzech kamieni rozwalamy wszystko, co tylko stanie na naszej drodze. Są to głównie czołgi, ludzie oraz helikoptery. I to wszystko w aż 120 poziomach (+kilku ukrytych). Do tego dochodzą także achievementy, a tych jest 15.

Zasady przypominają więc trochę te z Angry Birds, tylko tym razem musimy w odpowiednim momencie wypuścić kamień, a nie naciągnąć i skierować. Pojawiają się więc elementy fizyki. Czasem jednak okazuje się, że kamieni jest zdecydowanie mniej niż czołgów, które są do zniszczenia. Trzeba więc się trochę nagimnastykować, żeby precyzyjnie uderzyć.

Gra wygląda całkiem przyjemnie. No może tylko twarz (?) naszego bohatera do zbyt miłych nie należy :p Cała reszta sprawia jednak pozytywne wrażenie, o ile można powiedzieć tak o czołgach i helikopterach wojskowych. Dźwiękowo jest przyzwoicie, lecz nie ma szaleństw.

Rozgrywka jest jednak ciekawa. Nie ma raczej większych kłopotów z działaniem i wszystko jest płynne. Do tego ogromna ilość poziomów, co zapewni dość długą zabawę.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button