The Boxtrolls: Slide 'N’ Sneak – pudełka i trolle – o ja pitole!

The Boxtrolls: Slide 'N’ Sneak to gra autorstwa RED Interactive Agency , która pojawiła się w AppStore kilka dni temu. Od razu zaciekawiła mnie swoją fabuła, więc skrzętnie ją przetestowałam. Okazało się, że to jedna z najlepszych produkcji, w jakie przyszło mi kiedykolwiek grać. Jeżeli Wasze jabłuszkowe urządzenia potrzebują platformówki ze świetną szatą graficzną i masą wspaniałych leveli.

Naszym cele w opisywanej grze jest uwolnienie przyjaciół uwięzionych w pułapkach. Wcielając się w role jednego z dwóch bohaterów (małego, wrednego trolla, bądź jego kolegi – pierdołowatego i wysokiego osobnika tego samego gatunku), staramy się pokonywać kolejne plansze, uchodząc przy okazji samemu przy życiu.

Sterowanie odbywa się przy pomocy gestów – jest bardzo wygodne i intuicyjne. Postaci skaczą, robią długie wślizgi, po których wylatują na pewną wysokość, zbierają fanty potrzebne do różnych zadań, oraz unikają kontaktu z wszelkimi niebezpieczeństwami.

Levele naszpikowane są ukrytymi pułapkami. Jeżeli nasz troll znajdzie się w metalowej klatce, może się wydostać jedynie posiadając specjalny klucz. Jeżeli wcześniej nie będzie mu dane zebranie go, cały etap należy zacząć od nowa. Wyjątkiem od tej reguły są sery (dostępne w systemie mikropłatności). Działają na zasadzie diamentów i umożliwiają ożycie i powrót do gry.

Podczas biegu zbieramy koła zębate, z które możemy w sklepie dla gracza kupić ulepszenia, oraz skórki dla głównych bohaterów. Mamy możliwość dokupienia kluczy ratujących inne postaci, oraz obiekty umożliwiające wydostanie się z pułapek.

Gra jest pod względem audiowizualnym po prostu rewelacyjna. Patrzenie na ekran to sama przyjemność. Polecam!

icon
The Boxtrolls: Slide 'N' SneakRED GAMES CO, LLCGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button