Kitchen Scramble – smacznie, zdrowo i kolorowo – tylko u Disney’a

Kitchen Scramble od Disney’a naszą przewodniczką jest puszysta, sympatyczna kobieta – kucharka, która przeprowadza nas przez proces przyrządzania potraw i kompletowania zaplecza. Jeżeli lubicie pichcić, a z różnych przyczyn nie możecie sobie pozwolić na takie rzeczy w zaciszu własnego domu (nie chcecie potruć domowników), pobierzcie na swoje urządzenia opisywana aplikację i zabawcie się w tourne po całym świecie.

Wsiadając do zabawnego auta – ogórka, jeździmy od wioski do wioski, sprzedając swoje zdrowe i pyszne specjały. Tym razem nie będziemy skupiać się na burgerach i frytkach. Górę wezmą: jajecznica, sałatki, zapiekanki z ziemniaków i inne, coraz to trudniejsze dania. Początkowo nie mamy zbyt wielkiego pola do popisu, bo dysponujemy tylko patelnią. Z czasem jednak kupujemy sobie piekarnik, deskę, woki i inne specjalne narzędzia, które urozmaicą możliwości naszej kuchni.

W grze nie ma żyć. Są jednak produkty. Pełen pakiet to 50 koszyków z jedzeniem. Przy każdym z poziomów zużywamy 10 sztuk, więc po pewnym czasie przychodzi nam chwilę odpocząć od serwowania potraw. Na szczęście zakupy ładują się bardzo szybko – 5 minut na każdą dychę, więc full opcję mamy już po 25 minutach.

Podczas zabawy przyjdzie nam zarabiać złote monety. Możemy za nie kupować wyposażenie do samochodu i wybrane produkty. Oczywiście takie możliwości przychodzą dopiero z czasem. Pierwszych kilka poziomów trzeba przetrzymać, żeby później szybko się rozwijać. Warto zwracać uwagę na poziom zadowolenia klientów. Jeżeli goście będą długo czekać na swoje posiłki, zapłacą mniej. Czas to pieniądz proszę Państwa! ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Kitchen Scramble: Cooking GamePopReach IncorporatedGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button