Robots Need Love Too – czy robotom nie należy się odrobina miłości?

Robots Need Love Too to propozycja studia Elephant Mouse, w której poznajemy historię pary robotów, które pewnego dnia odkryły miłość. Podczas normalnego dnia pracy, kiedy wszyscy byli na swoich miejscach, dwójka bohaterów (właśnie nas!) wynalazła kochanie. To odkrycie wszystkich zszokowało.

Zadaniem gracza w opisywanej aplikacji jest połączenie dwóch robotów przy pomocy specjalnych strzałek kierunkowych, które wskazują naszym podopiecznym miejsce, w które powinni się udać. Podczas gry przychodzi nam zbierać serduszka. W każdym levelu możemy znaleźć 3 sztuki. Im więcej uda nam się ich złapać, z tym większą przewagą przechodzimy do kolejnego poziomu.

Na start otrzymujemy od autorów 4 podpowiedzi, dzięki którym w sytuacjach awaryjnych możemy sobie poradzić. Cały pic polega na tym, by w taki sposób poprzestawiać bloczki ze strzałkami, by po uruchomieniu robotów, za pierwszym razem znalazły się obok siebie, tworząc serduszkową parę nad sobą.

W produkcji mamy do wykonania sporą ilość achievementsów, za które dostajemy dodatkowe punkty. Jeżeli chodzi o oprawę audiowizualną gry, to z pewnością jest ona na wysokim poziomie. Robot prowadzący nas przez zabawę wydaje zabawne dźwięki i wprowadza bardzo miły nastrój.

Grę polecam fanom produkcji logicznych. Podczas zabawy zdecydowanie należy myśleć. O ile 3 pierwsze levele przejdziemy bez problemów, o tyle każdy kolejny wywołuje kompletny mętlik w głowie. Dla mnie bardzo pozytywnie.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button