Taxity się rozwija i udostępnia funkcję zamawiania jedzenia

Sporo czasu minęło od naszego wpisu dotyczącego aplikacji Taxity. Tymczasem wspomniana przez nas aplikacja cały czas się rozwija, by zadowolić swoich użytkowników i wyjść naprzeciw im oczekiwaniom. Ostatnio w programie pojawiła się, na przykład, funkcja zamawiania jedzenia online, co jest zupełną nowością na polskim rynku, ale naprawdę ma duże szanse na powodzenie.

Jeszcze do niedawna Taxity było jedynie programem służącym do zamawiania taksówki za pomocą jednego przycisku. Teraz jest to także aplikacja, w której można bez najmniejszego problemu zamówić sobie do domu jedzenie. Co ciekawe, wszystko to można zrobić bez posiadania ulotki jakiejkolwiek restauracji, a nawet bez znajomości numeru telefonu do niej.

W obecnej chwili opisywany przez nas program umożliwia skorzystanie z usług blisko 200 lokali. Liczba ta może nie jest bardzo imponująca, ale na pewno dobrze wróży na przyszłość.

Jeśli chodzi o samo zamawianie za pomocą Taxity, to sprawa jest naprawdę banalnie prosta. Po wybraniu odpowiedniej funkcji, aplikacja wyświetla nam listę obecnie dostępnych w niej restauracji. Gdy już zapoznamy się z ofertą interesujących nas lokali, wybieramy jeden konkretny (no chyba że chcecie zamawiać z kilku miejsc ;)) i składamy zamówienie, umieszczając w wirtualnym koszyku dostępne w menu dania. Do potraw zamówić, oczywiście, możemy też różnego rodzaju dodatki, a następnie nacisnąć przycisk „Zamów”. Ostatnim krokiem jest podanie adresu, do którego posiłek ma zostać dostarczony.

Poza możliwością zamawiania jedzenia, Taxity daje też możliwość zapoznania się z wizytówkami (podstawowe informacje, ulotki, promocje) aż 20.000 restauracji z całej Polski! Dzięki temu na pewno wybierzecie to, na co akurat Wasz organizm ma w danym momencie ochotę ;).

Program z tego wpisu znajdziecie w Google Play, AppStore i Marketplace.  Warto go pobrać? Teraz to już zdecydowanie tak!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button