Free Runing – pobiegaj choćby wirtualnie

Tym razem przed nami niesamowicie prosta gra, która nawet na telefonie zajmuje niecałe 700kB. To naprawdę niewiele, gdyż większość produkcji nawet tych prostych jest kilka razy większych. Mimo małych rozmiarów i bardzo prostych zasad oraz grafiki gra strasznie wciąga, choć może wydawać się przez jakiś czas dość nudna.

Co jest więc naszym zadaniem i na czym polega cała rozgrywka? Wszystko to opiera się na tym o oznacza sam tytuł. Biegniemy przed siebie jak najszybciej i jak najdalej. To w sumie nasz jedyny cel. Im dalej dobiegniemy – tym więcej punktów zdobędziemy. A punktów również wiadomo – im więcej tym lepiej :)

Wiadomo, że skoro gra, to muszą być jakieś utrudnienia. Niestety nie mam pojęcia dlaczego tutaj są one tak banalne i… tylko 2! Rozumiem, że można zrobić bardzo prostą produkcję, lecz bez przesady. Jedyne co nam utrudnia bieg, to kwadraty, które albo przeskakujemy, albo prześlizgujemy się pod nimi. Tyle i tylko tyle. Nie przewidziano niczego więcej. Sterowanie to więc tylko i wyłącznie dwa przyciski ułożone w dolnych rogach ekranu. Strasznie słabo.

Spójrzmy jednak do Google Play. Gra jest dość popularna, bo została zainstalowana już ponad MILION razy. Dlaczego? Otóż okazuje się, że mimo swojej prostoty gra wciąga. Nie wiadomo czemu. Może zastosowano tutaj jakiś przekaz podprogowy? ;) Nie mam pojęcia.

Przejdźmy jednak do wykonania samej gry. Można powiedzieć w sumie tyle, ze jest ono średnie. Niestety grafika do najlepszych nie należy. Mimo prostoty można było postarać się bardziej. Równie słabo wypada muzyka. Ta jest niestety bardzo niskiej jakości. Nie słychać tam prawie nic. Zaletą takiego rozwiązania jest niski rozmiar, no ale można było pokusić się o coś lepszego.

Za darmo w <a href=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.andoop.freerunning„>Google Play</a>.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button