Starcie najpopularniejszych menedżerów wydatków!

Nowy odcinek „Operacji: Aplikacji!” odkrywa przed nami kolejne cztery apki.

Angelika zaczęła od jednej z nowszych mobilnych przeglądarek internetowych dla Androida, czyli programu Next Browser. Przeglądarka została stworzona na silniku WebKit, znanym z Chrome oraz nowej Opery. Podobno zapewnia szybkie i płynne surfowanie po Internecie, do tego jest bardzo stylowa i prosta w obsłudze. Wykorzystuje sporo tradycyjnych rozwiązań, jednocześnie proponując kilka nowych ciekawych funkcji. Według mnie warto się jej przyjrzeć.

2

Drugą aplikacją na Androida jest Tapeta. Jak można się domyślić, jest to zbiór zdjęć i grafik HD pochodzących z wielu kategorii, dostępnych w różnych rozmiarach i stylach, które można wykorzystać jako nową tapetę na swój smartfon. Podobno każdy znajdzie tu coś dla siebie. Angelika zapewnie, że apka działa płynnie, nie zajmuje wiele miejsca na dysku i pozwala w łatwy sposób dostosować obrazek do naszego ekranu.

Na zakończenie odcinka, jak zwykle, pojedynek. Pewnie już nie raz przekonaliście się, że warto kontrolować własne wydatki. Można to robić za pomocą kartki i długopisu lub Excela, ale nie ma przecież nic wygodniejszego niż aplikacja na smartfonie. W końcu zawsze mamy go pod ręką i mgnieniu oka możemy zapisać ile i na co wydajemy. Angelika porównała dwa programy do kontroli budżetu – MoneyZoom oraz TapToTrack. Która z aplikacji okazała się praktyczniejsza?

Zobacz odcinek pod tym linkiem. Kolejne apki poznacie w przyszłym tygodniu! A tymczasem – miłego oglądania!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button