Electric Flow – elektryczność w grze

electric flowElektryczność zawitała do nas całkiem niedawno w skali istnienia całego świata. Opanowaliśmy ją wręcz doskonale. Czy to samo uda się w grze pod tytułem Electric Flow? Całkiem możliwe! Bardzo wciągająca logiczna gierka, jednak z jednym bardzo denerwującym elementem.

Jak na razie powstały 3 etapy na których jest łącznie 60 zróżnicowanych i bardzo ciekawych poziomów. Naszym zadaniem jest poprowadzenie prądu ze źródła tak, aby doprowadzić go do żarówki aby ta zaświeciła się. Aby wykonać to zadanie należy przesuwać i upuszczać elementy przewodów, przełączniki, magnesy. żeby było trudniej autorzy wprowadzili bomby, które po złączeniu z elementem z prądem wybuchają i psują naszą dotychczasową konstrukcję.

Po upuszczeniu elementu nie możemy przenieść go w inne miejsce na planszy oraz na pasek, na którym znajdują się kolejne części. Po drodze spotkamy też bariery przez które nie będziemy mogli dostarczyć prądu bezpośrednio.

Największym minusem jest to, że po skutecznym ukończeniu każdego poziomu na swojej drodze spotykamy reklamy, które są bardzo uciążliwe. Można je oczywiście łatwo wyłączyć, ale dla mnie to spory minus.

Jeśli chodzi o grafikę to nie można narzekać. Kolory mimo, że zimne – są przyjazne dla oczu. Muzyka dodaje grze charakteru i brzmi naprawdę bardzo dobrze. Pasuje doskonale do tego typu rodzaju rozgrywki.
Ocena 8/10
Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button