SEGA potwierdza: Phantasy Star Online 2 pojawi się w AppStore i Google Play

Studio SEGA podało wczoraj bardzo interesującą wiadomość, która powinna ucieszyć wszystkich naszych Czytelników lubiących grać w produkcje typu RPG. Japoński producent gier poinformował, że kontynuacja Phantasy Star Online pojawi się nie tylko na PC-ty, lecz również na urządzenia z iOS-em oraz Androidem. Niestety, premiera PSO 2 w Google Play oraz AppStore została zaplanowana dopiero na koniec 2012 roku.

Kontynuacja bardzo popularnej gry jRPG latem tego roku ma pojawić się w sklepach w wersji na komputery osobiste, natomiast na konsolę PS Vita – na początku 2013 roku. Dlaczego podajemy te informacje? Ponieważ chcemy pokazać Wam, iż urządzenia z Androidem oraz iOS-em stają się coraz popularniejsze również wśród producentów, a to oznacza, że z biegiem czasu prawie wszystkie gry wydane na PC-ty będą pojawiały się również w wersjach mobilnych.

W drugiej części Phantasy Star Online gracze znów będą mieli okazję sterować galaktyczną ekipą Arks, której zadaniem jest badanie kosmosu i wszystkich istot żyjących na nieodkrytych dotąd planetach. Do dyspozycji użytkowników będą oddane trzy klasy postaci – Hunter, Ranger i Force.

Sama gra będzie, oczywiście, charakteryzowała się ładnie prezentującą się, trójwymiarową oprawą graficzną, która powinna spodobać się nawet najbardziej wybrednym miłośnikom produkcji RPG.

Co bardzo ważne, SEGA zapowiedziała, że kontynuacja Phantasy Star Online będzie w Google Play oraz AppStore udostępniona jako aplikacja free to play. Oznacza to, że za samą instalkę PSO nie będziemy musieli nic zapłacić, jednak dodatkowe koszty będzie trzeba ponieść w przypadku, gdy będzie chciało się, na przykład, dodatkowo ulepszyć postać.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że podczas gry w Phantasy Star Online na urządzeniu z Androidem nie będziemy mogli grać wspólnie z kolegą posiadającym sprzęt z iOS-em. A szkoda, tym bardziej, że PC-towcy wspólnie z posiadaczami PSVity podobno taką możliwość w PSO otrzymają.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button