Hiberclock – już nigdy nie wyłączysz na noc swojego iPada

Zazwyczaj przed tym, jak kładziemy się spać nasze iPady lądują w specjalnych etui. Przeglądając ostatnio ofertę AppStore natrafiliśmy jednak na aplikację, która sprawi, że ten cowieczorny zwyczaj związany z naszym tabletem na dobre się skończy. W tym wpisie chcieliśmy przedstawić Wam program „Hiberclock”, czyli bardzo ciekawie wyglądający iPadowy zegarek posiadający wiele różnych funkcji, jakich nie może nam zaoferować tradycyjne urządzenie z trzema wskazówkami.

W swoim telefonie HTC mam funkcję „Zegar biurkowy”. Dzięki niej mogę włączyć sobie prosty, lecz dość ładnie wyglądający, zegarek, który cały czas jest wyświetlany na ekranie mojego smartfona wraz z aktualną pogodą za oknem. Nie ukrywam jednak, że podstawowe opcje dostępne w tym dość oryginalnym mobilnym gadżecie są – przynajmniej dla mnie –  niewystarczające. Postanowiłem więc znaleźć podobny „Zegar biurkowy”, tylko że na iPada. No i znalazłem…Hiberclock.

Opisywany program to bardzo ciekawa propozycja dla każdego, kto lubi o każdej porze dnia, a przede wszystkim nocy, wiedzieć, co się wokół niego dzieje. Hiberclock bowiem to nie tylko zwykły nocny zegar, lecz również aplikacja służąca do budzenia, wyświetlania temperatury za oknem i wszelkich informacji z portali społecznościowych.

Aplikacja działa zarówno w pionie, jak i poziomie, dzięki czemu możemy ustawić sobie nasz nowoczesny, mobilny zegar w sposób dla nas idealny. Warto napisać również o tym, że w każdym dowolnym momencie jesteśmy w stanie rozjaśnić bądź przyciemnić ekran w Hiberclock, co sprawia, że program nie oświetla nam całego pokoju w momencie, gdy na dworze jest już ciemno, a my przekręcamy się na drugi bok.

Na koniec mamy dla Was jeszcze jedną, dość istotną, informację: Hiberclock HD jest do pobrania z AppStore zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button